kabaret

Marcin Daniec

kabaret

Marcin Daniec

Marcin Daniec - Bilety na kabaret

Marcin Daniec - Trzebinia Trzebińskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody.
Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Trzebinia

Brak wydarzeń w: Trzebinia

Recenzje

Było super Super występ napewno będę na następnym wystepie
Rewelacja, śmiesznie i z klasą, Pan Marcin w 100% formie
WIELKIE ROZCZAROWANIE. Niesmak i poczucie zmarnowanego czasu. Szkoda, bo kiedyś było inaczej. Miałam wrażenie, że znalazłam się na akademii na cześć PIS. Straszno! Gwiazdkę trzeba było zaznaczyć.
Marcin Daniec zawsze swietnie rozluznia widownie i tak juz od wielu lat . Jest niezwykle kontaktowy i ,, kompatybilny ,, nawet z tym najmlodszym widzem . chociaz z pewnoscia esencje mono- logu odnajduja ci z generacji p. Danca .
pozytywnie, super zabawa, zdecydowanie polecam!
Mateusz 20.01.2020 12:24
super występ!
kasiap 20.01.2020 12:03
Było super
jestem dużym fanem a raczej byłem . Wiernie oglądałem w tv ale to co wydarzyło się na scenie było wiecem wyborczym za który musiałem zapłacić . Oczywiście śmiać można się z lewicy i prawicy ale nie tylko z jednej strony i to na poziomie 99% . Byłem dwa razy pierwszy i ostatni . To najśmieszniejsze co mogę o tym wydarzeniu powiedzieć .
Super występ ,pan Marcin potwierdził swoją klasę artysty i człowieka.Błyskotliwy,dyplomatyczny,kulturalny i porywający publiczność.Młodzi artyści powinni czerpać wzorce.Zazdroszczę talentu.Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę w Kaliszu.Barbara
Pan Marcinek jak zawsze dał radę 😉 Interakcja z publicznością niczym zawodowy standuper😂
byk90 20.01.2020 08:45
JAK ZAWSZE NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIE BRAWA.
Super. Elita polskiej rozrywki. Nie wiadomo kiedy zleciały dwie godziny.
Pan Daniec jak zawsze na wysokim poziomie.👍👍👍
Super program, przesympatyczny Pan Marcin rozbawił publiczność :-)
Świetny występ! Chętnie wybrałabym się jeszcze raz. Pan Marcin Daniec urzeka swoją bezpośredniością i trafnymi spostrzeżeniami.
Prawie dwie godziny rozrywki. Występ przygotowany profesjonalnie. Wspaniały kontakt z publicznością.
Bylo super wystep wspanialy swietna zabawa
Marcin jak zawsze the best.Mogło by być trochę mniej polityki,bo nie wszyscy rozumieli o czym mowa (na przykład moja żona,hehe :D ).
Super
Marcin Daniec 17.01.2020 10:10
Cała grupa bawiliśmy sie wyśmienicie, wyszliśmy z uśmiechem na twarzy i dobrymi humorami:)
Świetna zabawa. Bardzo lobię Pana Marcina i jego humor.
Świetna zabawa!
Super!
Występ wspaniały, doskonały kontakt z publicznością. Uśmialiśmy się do łez.
Super Polecam!!!!
Soprano 08.04.2019 10:42
To był nie tuzinkowy wieczór, ech... Było WSPANIALE !!! Rozbawił mnie do łez, naprawdę! Panie Marcinie, wielki szacunek do Pana kunsztu! Dziękuje także za wspólne zdjęcie :-) Pozdrawiam, Tomek, ex-kajakarz - ale Pan poznał uścisk dłoni ;-)
SUPER JAK ZAWSZE...PONAD 2 GODZINY BEKI
organizacja spoko, sala fajna, tylko występ taki sobie. Za dużo polityki, za mało śmiesznych żartów, których przecież Pan Daniec w głowie ma na pewno pełno...
Chciałoby się powiedzieć satyryk doskonały. Kipiący dobrym inteligentnym dowcipem, świetnie bawiący publiczność. Zawsze aktualny. Panie Marcinie dużo zdrowia i wigoru, jak wczoraj.
Marcin Daniec jak zawsze w formie, choć dość powtarzalny, program znany, jednak dla osób,, które bardzo go lubia, nie ma to znaczenia. Organizacja sali niekomfortowa - rzedy są na tej samej wysokości, fotele wysokie i szerokie, osoby siedzące jedni za drugimi (rzedy parzyste) miały bardzo ograniczoną widoczność. Przez głowy i ramiona również nie można było nic dostrzec, ze względu na wysokosć oparć foteli. Sala fatalnie przystosowana.
Agnieszka 18.02.2019 11:02
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane