Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret

Marcin Patrzałek - Inicjacja

kabaret

Marcin Patrzałek - Inicjacja

Marcin Patrzałek - Inicjacja - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Światowy fenomen gitary w pierwszej polskiej trasie

Dwudziestodwuletni gitarowy geniusz, który oczarował świat, wreszcie wyrusza w trasę po Polsce. Marcin Patrzałek - objawienie America's Got Talent, zwycięzca Must Be the Music, wirtuoz, kompozytor i artysta, który wymyka się ze sztywnych ram, tworząc zupełnie nową definicję muzyki gitarowej.
Trasa Inicjacja to połączenie najbardziej znanych aranżacji klasycznych, coverów współczesnych i autorskich utworów. Od V Symfonii Beethovena, przez Kashmir Led Zeppelinów, po wirtuozerskie autorskie kompozycje. To wszystko w nowym wydaniu z potężnym wsparciem perkusji, basu, smyczków, i elektroniki. To będzie pierwsze takie wydanie gitary akustycznej na świecie.

Przynosimy do Polski absolutnie nowe brzmienie gitary, w połączeniu z potężnym wsparciem zespołu. To pierwsza polska trasa tego wybitnego artysty, którego show na najwyższym poziomie pokaże, jak naprawdę może zabrzmieć gitara. Styl perkusyjny, który Marcin wykonuje na gitarze od wielu lat, miał największy odzew za granicą, więc z dumą prezentujemy go teraz w ojczyźnie. Przygotowaliśmy unikatowy koncert, który łączy najbardziej popularne wykonania, na przykład z America's Got Talent, oraz nową twórczość w połączeniu z elektroniką i innymi instrumentami.

Koncert w składzie:
Marcin Patrzałek - gitara
Piotr Steczek - I skrzypce
Anna Drabinka - II skrzypce
Aleksandra Steczek - Wiolonczela
Anna Grzebała - skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

12.11.2022, 20:00 Teatr Variete
 KUP BILET
19.11.2022, 20:00 Scena Relax
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Marcin Patrzałek - Inicjacja

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret