kabaret
Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Kalisz | Bilety na kabaret

O Piotrze  Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Dawno tak się z żoną nie uśmialiśmy. Prawie dwie godziny super rozrywki. Polecam!
Super! Polecam każdemu, Pan Piotr jest świetnym człowiekiem, bardzo dobrze się bawiliśmy, przede wszystkim mnóstwo śmiechu 🙂
Jeśli miałbym w dwóch krótkich słowach zrecenzować występ Pana Piotra "Bartłoczyka" w włocławskim Centrum Kultury Browar B, to określiłbym go jako nadzwyczajny i spontaniczny. Pomimo tego, że repertuar artysty nie jest mi obcy, to 2-godzinny występ pozytywnie mnie zaskoczył. Mówi się, że kobiety są jak wino, natomiast Pana Piotra określiłbym jako dobry whisky, które jest przyjemna, wyrafinowana, charakterystyczna i często lubię do niej wracać! Przy okazji polecam wszystkim oderwanie się od codzienności i zachęcam do udziału w tego typu wydarzeniach. Mnie po śmierci Zbyszka Wodeckiego nikt nie musi już namawiać do udziału w tego typu imprezach, żałuję tylko że Wielki Mistrz musiał odejść bym zrozumiał to, że jutro jest pierwszym dniem reszty naszego życia, że może się okazać, iż następny koncert, kabaret czy występ zostanie odwołany... PS: przy okazji Panu "Bartłoczykowi" życzę zdrowia, a sobie życzę, byśmy spotkali się kiedyś, gdzieś w hotelowym barze i przy whisky porozmawiali o motocyklach lub odwrotnie
bardzo fajny występ.
Rewelacyjny występ. Piotr Bałtroczyk jak zwykle zafundował rozrywkę na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.
Jak zwykle 2 godziny świetnej zabawy!
Absolutnie fantastyczny występ - dawno się tak nie śmiałam.
Piotr Bałtroczyk jest zawsze genialny!
Jak zwykle p. Piotr bawi publiczność wydawałoby się spontanicznym monologiem . Dobry kontakt z publicznością, szybkie riposty, w każdym wątku mnóstwo dygresji- tego oczekiwałam 👍
Piotrek jak zwykle nie zawiódł. Super
Bałtroczyk jak zawsze na najwyższym poziomie! Prawie 2 godziny świetnej zabawy :)
Super występ, polecam :)
Super!!! Pan Piotr jak zawsze rewelacyjny!!!!!:)
Rewelacja na najwyzszym poziomie
Świetny jak zwykle, mimo wieku 😃 (sam o tym ciągle mówi) anegdota za anegdotą, no ale fani to "wią"
Inteligentny, dowcipny jak zwykle, samiec alfa w czystym wydaniu :) Sala duszna, niewygodna z kiepską akustyką
Dwie godziny nieprzerwanego monologu! Niesamowity Bałtroczyk...
Super. Fajny występ i kontakt z publicznością. Polecam.
Polecam w 100%.
tascienko 11.03.2019 08:38
Jak zwykle w punkt! Dobra zabawa gwarantowana.
Pankratoff 11.03.2019 08:27
Pan Bałtroczyk jest genialnym konferansjerem. Ale cały występ tylko z nim nie jest już taki super. Brakuje różnorodności i czasem zmiany tempa. Występ ciekawy, ale wolałbym 10 x 10 min takich historii, niż 100 min na raz.
Sergiusz 09.03.2019 16:42
Jak zwykle niezawodny. Fantastyczne dwie godziny.
Pełna klasa, od pierwszych zdań cały czas śmiech, także polecam na wieki wieków Amen!:)
Nawet jedna sekunda wieczoru nie została zmarnowana. Podziw dla Pana Piotra, a mięśnie brzucha z zakwasami. Tak spędzać wieczór mógłbym codziennie.
było super
Jak zwykle świetnie zainwestowane pieniądze :), dużo pozytywnej energii, wnikliwej obserwacji, parę myśli do przeanalizowania. Duże brawa.
W Kuźni byliśmy pierwszy raz i jesteśmy oczarowani. Miło, smacznie (polecam opcję z kolacją - tanio nie jest, ale warte wydanych pieniędzy) i fantastyczny one man show Piotra Bałtroczyka. Kupiliśmy już dwa kolejne wieczory i planujemy kolejne. Generalnie pysznie wydarzenie! Polecamy! PS Drobna uwaga - pod koniec występu było trochę za gorąco/duszno, ale to drobiazg.
Piec gwiazdek
Super! Sala jest ciasna i duszna, ale gwiazdor wieczoru była tak zajmujący, że śmiałam się bez przerwy, choć już nie pamiętam z czego. Pan Piotr sypał anegdotami jak z rękawa przez prawie dwie godziny! Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ