kabaret
Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Kielce | Kupuj Bilety Online

O Piotrze  Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

SUPER. Można powiedzieć "miszcz świata"
Jak zawsze super!!!
Było obłędnie :)
Super impreza 2 godziny wspaniałej zabawy i dużo śmiechu warto było iść
Rewelacyjne dwie godziny - Pan Piotr w świetnej formie. P.S. coś tylko należy zrobić z wentylacją!!! Byłam w kinie Elektronik.
AAAAA..A 18.11.2019 16:11
Świetny występ! Polecam na miłe spędzenie wieczoru. Dużo śmiechu gwarantowane.
Byli super!
Piotr Bałtroczyk jak zwykle rewelacyjny. Dwie godziny ciągłego śmiechu poprawi humor największemu ponurakowi. Jedynie sala nie przystosowana do takich imprez, brak klimatyzacji spowodował, że było duszno i gorąco.
Super !!
Podziw i uznanie ! Jest świetny (jak zawsze), dwie godziny śmiechu "sytuacyjnego". Piotr Bałtroczyk to marka, nie do podrobienia !
Wystep GENIALNY !!!! Warty kazdej wydanej na niego złotówki. Gdyby jeszcze sala miala klimatyzację i akustyk umiał dobrze ustawic barwe mikrofonu byloby idealnie. Jednak poziom wystepu rekompensuje wszystko.
Jak na nowy program sporo w nim starych żartów Bartłoczyka. Mimo wszystko miło się go słucha. Sala przyjemna i dość kameralna - nawet z ostatnich rzędów widać było, że na czym jak na czym ale o starości Bałtroczyk wie co nieco ;)
Występ super! Dwie godziny wspaniałej zabawy!
Nie pamiętam kiedy tak się śmiałam przez 2 godziny.
Tyle że tytuł stand up byl: Mężczyzna z kijowym peselem! Poza tą uwaga - 90 minut ciągłego śmiechu. Bałtroczyk wspaniały! Ale jak można mówić w sposób ciągły przez 90 minut?? Szacun. Dziękujemy za zabawę!!!
Jola i Stas 11.11.2019 12:16
świetny występ, polecam. Występ na 5 gwiazdek. ale krzesła w Palladium niewygodne, ciężko wysiedzieć 2 godziny, wszyscy się kręcili, wiercili, masakra., więc w sumie tylko 3
Jak zwykle klasa i styl. Pan Piotr nas nie zawodzi.
Uśmialiśmy się do łez!
Fantastyczny występ!! Polecam
Pan Piotr jak wino - im starszy tym lepszy! :-) Do występu nie mam zastrzeżeń. Świetny jak zawsze, choć żarty się powtarzają w każdym programie, więc i ten nie jest nowy. Jednak ja Pana Piotra darzę miłością nieogarnioną i mnie to nie przeszkadzało, ale mogą być osoby, którym to może się nie podobać. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!
wooow, byłem pod wrażeniem poziomu artystycznego przedstawianych żartów. Pełne dwie godziny wspaniałej zabawy. Dziękuję
kusy20 29.10.2019 12:51
Rewelacja, 2 godziny przyjemności.
alf66 29.10.2019 07:33
pełne dwie godziny dobrej zabawy polecam
Piotr jak zwykle nie zawiódł ! Bawiliśmy się wyśmienicie! Rewelacja!
bogusia 28.10.2019 22:19
Bardzo profesjonalnie, mało spędzone popołudnie. Polecam każdemu. Żarty i anegdoty na poziomie.
Polecam. 2 godziny śmiechu.
Lesze 28.10.2019 16:34
:) :) :) :) :)
darek 28.10.2019 11:40
Elegancko!
chmiel89 28.10.2019 10:58
Jak zwykle wspaniale Piotruś jak zwykle w formie
Bogdan 28.10.2019 10:21
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Kielce inne wydarzenia