kabaret

Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Łódź Teatr rozrywki "Lutnia" | Kupuj Bilety Online

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetna zabawa. Piotr Bałtroczyk to znakomity artysta. Mógłby co prawda zdecydowanie ograniczyć ilość wulgaryzmów, bowiem dla niektórych widzów były one zbyt rażące, ale ogólnie było OK.
Świetny program, prowadzenie, atmosfera na widowni. Za plus uważam przygotowanie szatni. Pozostawienie okryć pozwoliło na swobodę w fotelu.
Piotr Bałtroczyk w dobrej formie. Miło spędzony czas, w bardzo wygodnej sali :)
Fantastyczny występ! Nawet nie wiem kiedy minęły 2 godziny. Uśmiałam się jak nigdy wcześniej. Świetne, inteligentne teksty. aż żałuję że nie miałam ze sobą jakiegoś zeszytu aby zapisywać złote myśli p. Piotra,bo na pewno część z głowy uleci. Zdecydowanie polecam!
Marta 13.01.2020 13:07
TAK JAK PRZYPUSZCZAŁEM STAND-UP NIE MUSI BYĆ WULGARNY ABY BAWIĆ ! DWIE GODZINY DOSKONAŁEJ ZABAWY.
Jestem mile zaskoczona ! Super występ ! Dwie godziny czystego , niewymuszonego śmiechu! Polecam !
Aga 12.01.2020 10:51
Gdyby Pan Piotr jednak chciał zmienić stan cywilny, ja staję w kolejce jako pierwsza ;) Inteligencja, nieprzeciętne poczucie humoru, zdolności językowe na najwyższym poziomie... Dwie godziny permanentnego uśmiechu i poczucie, że są na świecie jeszcze prawdziwi artyści.
m. 12.01.2020 10:22
Bardzo dobry występ - podziwiam Piotra za dystans do siebie
Bardzo lubię poczucie humoru Pana Piotra i tym razem się wyśmienicie bawiłem.
Pan Piotr w najlepszym wydaniu. Występ bardzo udany, przeprowadzony w kameralnej atmosferze. Szkoda, że trwał "tylko" 2 godziny. :)
Cudowny występ!pełen radości i inteligentnego humoru!
Rewelacja Pan Piotr jak zwykle rewelacyjny Czekamy na kolejne występy
Bawiliśmy się bardzo dobrze, cudowny stand up p. Bałtroczyka - polecam
Porażka.
Super! Polecam serdecznie :)
Świetna zabawa, doskonały występ
Śmiesznie! Ja mam bardzo pozytywne wrażenia. Wieczór był udany, choć warunki (bardzo duża sala, brak "przerywników muzycznych" itd.) wysoko ustawiły poprzeczkę.
Ten występ polecam każdemu. Jestem fanką błyskotliwego poczucia humoru Pana Piotra; wesołego i ciętego języka, radosnych anegdot, dystansu do świata i samego siebie. Reasumując: niezapomniany wieczór z dawką super humoru!
Agnieszka 16.12.2019 16:16
Uśmiałam się do łez ☺️ teksty super...takie życiowe. Polecam!
Pan Piotr przechodzi samego siebie. Za rok też idziemy 😀👏👍
Młody elegant w formie jak zawsze
Pan Piotr jest boski!!! Dwie godziny minęły jak minutka. Klasa jak zawsze. Serdecznie polecam.
rewelacja inteligencja i luz .Polecam "drania "
Zakup biletów bardzo sprawny, miejsce wydarzenia - ok, jedyna uwaga co do zbyt małej obsługi w szatni - 2 panie na 800 osób. Długo czekaliśmy
Małe rozczarowanie. Dużo żartów z poprzednich programów, lub znanych z konferansjerki Pana Piotra przy okazji występów innych kabaretów. Generalnie ok.
Pan Piotr nie zawiódł,boki bolały od śmiechu 😉
Super !
Rewelacyjny występ. Bardzo polecam
Było mega, dawno się tak nie uśmialiśmy. Polecam innym, dwie godziny... skąd Pan Bałtroczyk bierze tyle energii i siły?
Po prostu Bałtroczyk
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Łódź inne wydarzenia