kabaret
Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem

kabaret

Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem

Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem - Gdynia Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. | Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny".

I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.

Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ), i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg bądź lekturę, czy gitarę.

Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.

Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjny występ. Piotr Bałtroczyk jak zwykle zafundował rozrywkę na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.
Jak zwykle 2 godziny świetnej zabawy!
Absolutnie fantastyczny występ - dawno się tak nie śmiałam.
Piotr Bałtroczyk jest zawsze genialny!
Jak zwykle p. Piotr bawi publiczność wydawałoby się spontanicznym monologiem . Dobry kontakt z publicznością, szybkie riposty, w każdym wątku mnóstwo dygresji- tego oczekiwałam 👍
Piotrek jak zwykle nie zawiódł. Super
Bałtroczyk jak zawsze na najwyższym poziomie! Prawie 2 godziny świetnej zabawy :)
Super występ, polecam :)
Super!!! Pan Piotr jak zawsze rewelacyjny!!!!!:)
Rewelacja na najwyzszym poziomie
Świetny jak zwykle, mimo wieku 😃 (sam o tym ciągle mówi) anegdota za anegdotą, no ale fani to "wią"
Inteligentny, dowcipny jak zwykle, samiec alfa w czystym wydaniu :) Sala duszna, niewygodna z kiepską akustyką
Dwie godziny nieprzerwanego monologu! Niesamowity Bałtroczyk...
Super. Fajny występ i kontakt z publicznością. Polecam.
Polecam w 100%.
tascienko 11.03.2019 08:38
Jak zwykle w punkt! Dobra zabawa gwarantowana.
Pankratoff 11.03.2019 08:27
Pan Bałtroczyk jest genialnym konferansjerem. Ale cały występ tylko z nim nie jest już taki super. Brakuje różnorodności i czasem zmiany tempa. Występ ciekawy, ale wolałbym 10 x 10 min takich historii, niż 100 min na raz.
Sergiusz 09.03.2019 16:42
Jak zwykle niezawodny. Fantastyczne dwie godziny.
Pełna klasa, od pierwszych zdań cały czas śmiech, także polecam na wieki wieków Amen!:)
Nawet jedna sekunda wieczoru nie została zmarnowana. Podziw dla Pana Piotra, a mięśnie brzucha z zakwasami. Tak spędzać wieczór mógłbym codziennie.
było super
Jak zwykle świetnie zainwestowane pieniądze :), dużo pozytywnej energii, wnikliwej obserwacji, parę myśli do przeanalizowania. Duże brawa.
W Kuźni byliśmy pierwszy raz i jesteśmy oczarowani. Miło, smacznie (polecam opcję z kolacją - tanio nie jest, ale warte wydanych pieniędzy) i fantastyczny one man show Piotra Bałtroczyka. Kupiliśmy już dwa kolejne wieczory i planujemy kolejne. Generalnie pysznie wydarzenie! Polecamy! PS Drobna uwaga - pod koniec występu było trochę za gorąco/duszno, ale to drobiazg.
Piec gwiazdek
Super! Sala jest ciasna i duszna, ale gwiazdor wieczoru była tak zajmujący, że śmiałam się bez przerwy, choć już nie pamiętam z czego. Pan Piotr sypał anegdotami jak z rękawa przez prawie dwie godziny! Polecam!
Super atmosfera. Świetny występ, na którym bawiłyśmy się do łez. Bite 2 godziny zabawy. Jedyna uwaga techniczna co do ciasno ustawionych krzesełek i rzędów w części teatralnej - zmusza do nadmiernej intymności z sąsiadami :)
Bałtroczyk niezawodny!
Świetna zabawa. Znakomity artysta. Przy okazji bardzo dobra kuchnia i wino
Świetny występ w świetnym miejscu, ponad dwie godziny płakaliśmy ze śmiechu! Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ