kabaret

Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Pruszków | Kupuj Bilety Online

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Pruszków

Brak wydarzeń w: Pruszków

Recenzje

Było po prostu REWELACYJNIE !!!
Bardzo dobry program, atmosfera wręcz rewelacyjna.
występ jak zwykle rewelacyjny. Bilety były prezentem dla Rodziców,wrócili zachwyceni .Jedyny minus to okropnie niewygodne krzesła!!!
Ogólne odczucia pozytywne. Jedynie nie podobały nam się systematyczne wycieczki polityczne, po pewnym czasie stały się niesmaczne, nijak nie odpowiadały tematowi głównemu.
Wspaniale spędzone 2 godziny.
Jak zawsze 2 godz. masażu przepony.
Dwìe godziny śmiechu i zabawy. Warto A nawet bardzo warto przeżyć to samemu.
Nic lepszego nie zobaczycie. Bite 2h śmiechu do łez. Warto pojechać na drugi koniec Polski nawet, żeby to zobaczyć. POLECAM!!!!
Rewelacja!! Płakałam że śmiechu a na koniec bolały mnie już policzki i brzuch!! Polecam
Pan Piotr bawił do łez , wspaniałe spędzony wieczór ,polecam bardzo,bardzo. Mirek
Ubawiłem się do łez. Stand-up 👌
Występ rewelacja....Pan Piotr jak zawsze niezawodny...cała sala pokładała się że śmiechu...2 godziny relaksu, śmiechu i dobrej zabawy...człowiek wychodzi z wielkim bananem na twarzy po występie...polecam w 100%
Bardzo smieszny stand-up, naprawdę warto było się wybrać. Jedyny minus to może ze dwa skecze, które ze względu na dla mnie w odczuciu wulgarny przekaz. Poza tym na poziomie i naprawdę zabawnie.
Jak zawsze świetna zabawa bez zbędnych wulgaryzmów.
Bardzo przygnębiający poziom żartów i ich tematyka ( z nielicznymi wyjątkami ) Szkoda , że tak wykształcony człowiek plugawi nasz piękny język wszechobecnymi wulgaryzmami. Ludzie sceny powinni nas uczyć kultury , a stało się dokładnie odwrotnie. Pamiętamy inteligentnego pana Piotra z dobrych czasów studenckich - niestety w międzyczasie podążył w prymitywną stronę.... wielki błąd
Super spędzone 2 godziny. Kupa śmiechu i dobry humor na resztę wieczoru. Gorąco polecam.
miejsce - bardzo fajne, dobrze że spotkanie wieczorem bo było gdzie zaparkować obsługa- bardzo sprawna, miła Menu - super smaczne, napoje perfect pan Bałtroczyk - klasa sama w sobie, bezkonkurencyjny, proszę częściej uwagi: kiepskie miejsce na szatnie, długi czas obsługi przy wyjściu Ogólnie: bardzo fajnie spędzony czas
Super występ! Dwie godziny wspaniałej zabawy! Gorąco polecam!
Bałtroczyk w pełni satysfakcjonuje moje poczucie humoru.
Jak zwykle nie zawiódł! Wspaniały występ! Inteligentny humor, którego tak bardzo brakuje obecnie w polskich standupach!
Super zabawa. Pan Baltroczyk jest mistzem stand-up'u. Brawo, brawo.
Bałtroczyk nie jest mięczakiem !!! Rozwala na maksa ;)
Super wieczór , dużo śmiechu i humor w punkt) . Polecam
Bawiłam się przednio, polecam gorąco! Sugeruje jedynie włączanie klimy w obiekcie Kuźnia Kulturalna - bo i Artysta i publika nieco się gotowała :)
Było wspaniale tylko prosze nie podawajcie dzieł sztuki do jedzenia bo to ma być uczta DUCHOWA a nie smakowa
BARDZO ZADOWOLONY 11.02.2020 10:04
bardzo miły wieczór, polecam
horacyptys 11.02.2020 09:58
Bałtroczyk, jak zwykle świetny. Szczęki bolą nas do tej pory. Troszkę za dużo o lekarzach, ale rozumiem, że to pochodna ostatnich doświadczeń. Ciekawe tylko, jak się bawił jarRafał… ;-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Wałbrzych
20.02.2020 19:00

bilety od 65,00 zł

KUP BILET

Polecane

Pruszków inne wydarzenia