kabaret
Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

 
Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Radom | Kupuj Bilety Online

O Piotrze  Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

 

Recenzje

Inteligentny humor, błyskotliwy dowcip - jak zwykle się nie zawiodłam!! Dziękuję!!
Nie wszystko było świeże, ale było się z czego pośmiać
Wspaniałe dwie godziny zabawy.
Jak zawsze świetna zabawa
Dowcip z klasą.
Świetny, daje radę. 2 godziny ciągłego gadania. Super występ
Świetny występ , dawno się tak nie uśmiałam. Pan Piotr - rewelacyjny.
Ten facet jest niesamowity, ale nie dla ludzi bez poczucia humoru i dystansu do siebie i świata:)
11/10 Polecam
Bardzo nam się podobało, Dwie godziny śmiechu, skecze na poziomie. Polecam!!
Nie wiem dlaczego daję pięć gwiazdek za występ, który przyprawił mnie o ból głowy. Może dlatego, że nie tylko głowa bolała, ale też wszystkie mięśnie twarzy od śmiechu oczywiście :). Zdecydowanie polecam!
Świetny kontakt z publicznością. 2 h zleciały bardzo szybko. Polecam!
Świetny występ. Wysoki poziom przez cały spektakl. W niektórych momentach poziom śmiechu na sali przekraczał wszelkie rekordy. POLECAM!!!
Dwie godziny udanej zabawy, Piotr jest świetny, ,,można by Go udomowić",żeby ubarwiał każdy dzień 😂😂😂
2 godziny przedniej zabawy. Piotrek jak zwykle w rewelacyjnej formie.
super występ, przykład tego jak jeden człowiek potrafi przez 2 h bawić zgromadzoną publiczność
Występ rewelacyjny to i tak za mało powiedziane. Ci obecni młodzi standaperzy to nie mogą nawet marzyć, żeby Panu Piotrkowi teczkę nosić. KLASA, KLASA, KLASA. Oby częściej!!!
Cudowne dwie godziny
Spędziłem dwie godziny w doborowym towarzystwie :)
Rewelacyjna persona. Mistrz słowa. Polecam!
Bautroczyk? Szkoda że takich jak On jest tak niewielu. Było super? A jak będzie za jakiś czas znów w Gliwicach - może odda mi chusteczkę 😁
Niezawodny!
Dwie godziny śmiechu warte swoich pieniędzy. Informacja dla tych co liczą się z kosztami. Dla tych co lubią tego typu rozrywkę koszt w zasadzie nie ważny. ;)
Uśmiałam się do łez ! Uwielbiam Pana "Bartłoczyka". Mąż także świetnie się bawił. Tak mu się podobało, że zapomniał, że ma prawdopodobnie złamany kciuk :)
Było bardzo miło. Piotr w świetnej formie. Pięknie spędzony czas.
Bardzo dobry występ, ciekawy i interesujący. Trzeba być dobrym mówcą, żeby przez dwie godziny widz z zainteresowaniem i uśmiechem słuchał jednego człowieka. Jestem zadowolona, że byliśmy na występie na żywo, poprowadzony na luzie i z zaangażowaniem.
Bawiliśmy się świetnie. Co rusz salwa śmiechu. Bardzo mile spędzone niedzielne popołudnie. Polecam z całego serca tego "emeryta" hehe.
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane

 

Radom inne wydarzenia