kabaret
Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk - Radom | Kupuj Bilety Online

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wieczorem brzuch bolał od śmiechu!
P.Bałtroczyk trzyma poziom. Zadowoleni.
Iwona W. 05.12.2019 01:20
Piotr Bałtroczyk dla mnie najlepszy z najlepszych, polecam na 1000%. Dwie godziny wspaniałej zabawy warto!!!!
Mądrego to aż miło posłuchać ;)
Jak zawsze Pan Piotr niezawodny.
Super występ. Dwie godziny przedniej zabawy.
bernadeta 03.12.2019 11:10
2 godziny dobrego inteligentnego smiechu, jak zawsze bardzo ok
Piotr Bałtroczyk w doskonałej formie stand-upowej!!! Ponad 2 godziny refleksji nad życiem podanej na tacy inteligentnego żartu w stylu p. Piotra. Bolą mnie szczęki i "boczki" ze śmiechu. Gorąco polecam.
Piotr Bałtroczyk jak zwykle po mistrzowsku! Uwielbiam Dziada!😁
Fantastyczny występ!!! Słowotok pana Piotra jest jak ślinotok u niemowlaka: nieprzerwany i pozornie bez sensu, a jednak głęboki.
Panie Piotrku, szacun! 😀
2 godziny świetnej zabawy. Cały czas uśmiech na twarzy :) Dobrze wydane pieniądze. Polecam :)
Super występ, z pewnością mogę polecić każdemu.
Rewelacyjnie :) Bardzo dziękuję p. Bałtroczykowi za te dwie przemiłe godziny.
Cóż mogę powiedzieć, nic dodać nic ująć - w sam punkt!!! Jak zawsze ogromna dawka śmiechu.
Rewelacyjny, polecam każdemu, dwie godziny śmiechu.
Super wieczór z mega gwiazdą kabaretu. Niezapomniane i śmieszne historie. Polecam.
Super zabawa :)))
aga 27.11.2019 21:34
Cudowny, pełen dobrej energii i humoru spektakl. Na pewno będe wiernym widzem i słuchaczem Piotra Bałtroczyka.Z największym przekonaniem polecam każdemu, kto lubi dobry żart w swobodnej atmosferze. Pan Bałtroczyk mistrzem jest!!!
Jędrek 27.11.2019 08:43
Super występ. Brawa przez cały program. Niesamowity człowiek.
maniek 26.11.2019 22:52
Wspaniały Piotr Bałtroczyk - jak zawsze jest dla mnie WIELKI. Super występ. Dwie godziny minęły niczym kwadrans. Czekam na kolejne spotkanie z ATRAKCJĄ :).
od początku - i to nie za sprawą pozytywnego nastawienia - czułam się ważnym uczestnikiem tego wieczoru; gospodarz spotkania potraktował nas - widzów jak partnerów; jestem rozbawiona żonglerką słowną Pana Piotra, dowcipem, żartobliwym zdystansowaniem do trudnych życiowych sytuacji; oczekiwałam rozrywki - i ten wieczór był dla mnie relaksem.
Ewa 26.11.2019 21:13
Pan Piotr niezawodny jak zwykle. One man show w jego wydaniu to godziny świetnej zabawy.
marcela 26.11.2019 19:53
DZIEŃ DOBRY Występ cudowny ,rewelacyjny Pan Piotr kolejny raz jest nie zastąpiony .
Agnieszka 26.11.2019 11:48
Wspaniały, jedyny i nie do podrobienia! Zgodnie z oczekiwaniami świetnie spędzony wieczór z ogromną dawką humoru na wysokim poziomie. Dziękujemy i pozdrawiamy Pana Piotra, gratulujemy formy! :)
Tomasz 26.11.2019 10:17
Było świetnie. Pan Piotr Bałtroczyk nie zawiódł moich oczekiwań. Nadal jest w dobrej formie. Potężna dawka śmiechu. Idealnie byłoby gdyby w najbliższym czasie w Łodzi wystąpiło trio: Andrus, Bałtroczyk i Poniedzielski.
Wystep na wysokim poziomie .Piotr Baltroczyk jak zwykle wspanialy.Dwie godziny humoru.
Mirek 26.11.2019 00:22
Dawno się tak nie śmiałam, w bardzo dobrej formie, występ klasa!
Oma 25.11.2019 20:34
Cz jeden człowiek może utrzymać rozbawioną widownie przez 2h ? Okazuje się że tak i nie potrzeba nic więcej niż wzorowa umiejętność opowiadania historii z morałem które bawiąc uczą i powodują zastanowienie a w wszystko z dużą dawką dobrego humoru.. Kiedy następny raz ?
MarGib 25.11.2019 20:29
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Radom inne wydarzenia