kabaret

Piotr Bałtroczyk

kabaret

Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Bilety na kabaret

O Piotrze Bałtroczyku: Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako "Obieg Bałtroczyka"; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole. Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Bałtroczyk

To jest po prostu sku.........stwo , pomimo dostępnych kanałów komunikacji , nie informujecie o odwołaniu wydarzenia i jeszcze bezczelnie proście mnie o opinię na jego temat , chyba ktoś powinien ponieść konsekwencje dezinformacji i naciągania klientów na koszty i stratę niedzielnego czasu. ŻENADA
Występ nie odbył się, nie zostaliśmy również poinformowani o jego odwołaniu jak i większości osób a co więcej dzień wcześniej otrzymałam sms przypominający o imprezie. Proszę o zwrot kosztów biletów.
Występ super! Ubaw po pachy, tym bardziej, że wydarzenie zostało odwołana, a organizatorzy o tym nie poinformowali. Więc miałem okazję obejrzeć zamknięte drzwi. Pełny profesjonalizm...
Występy Pana Piotra są zawsze super. Polecam każdemu.
Mistrz i tyle!
Bardzo fajny występ. Dużo śmiechu i pozytywnych wibracji. Kuźnia kulturalna również organizacyjnie do polecenia. Gorąco polecam :)
Uwielbiam występy Pana Bałtroczyka i również tym razem sie nie zawiodłam. Bardzo milo spędzony czas.
Występ jak zwykle udany👍🏻
Wybitna postać. Mistrz słowa. Nawet fragmenty monologów zasłyszane już wcześniej, bawią jakby to był pierwszy raz.
Dla mnie super, wspaniałe teksty, dużo dobrej zabawy.
Miło i przyjemnie.
Piotr Bałtroczyk jak zawsze genialny! Uwielbiam go! Dał kopa do działania, każdy jego występ jest inny, niezapomniany. Sala świetnie dostosowana.
Ogólnie bawiliśmy się z żoną na występie pana Piotra świetnie,chociaż jako jego wierni widzowie, wychwyciliśmy kilka powtórek z jego poprzednich występów. Nie przeszkodziło nam to jednak w tym,żeby wieczór uznać za bardzo udany.
sherkan 21.09.2020 22:18
Przykro mi, ale Amok nie stanął na wysokości zadania i nie przedstawił rzetelnej informacji czy impreza się odbędzie. Zatem nie skorzystałam.
wanda 21.09.2020 22:17
Badzo słabe nagłośnienie.30% tekstu bylo niezrozumiałe.
Gość jest niezawodny. Jestem już mi kolejny raz na występie pana Piotra i zawsze wychodzę z bolącym brzuchem od śmiechu.
Maxgliwice78 21.09.2020 19:34
Super
Grzegorz 21.09.2020 15:08
Bardzo dobry występ
super zabawa, przez ponad 1,5 godziny śmiałem się do łez
Jan 21.09.2020 09:44
Występ pierwsza klasa! Na najwyższym poziomie.! Wielki szacun za umiejętność mówienie w sposób interesujący, ciekawy i przede wszystkim zabawny. Chętnie pójdę na kolejny występ.
Gosia 21.09.2020 09:42
Mistrz Słowa w akcji
Adrian 21.09.2020 09:23
Występ na w miarę dobrym poziomie!
shakin74 21.09.2020 09:06
bardzo fajne wystapienie, widziałem Pana Piotre 2gi raz i zawsze jest zabawnie i śmiesznie - polecam :)
Grzegorz 21.09.2020 08:38
Bardzo lubie Pana Piotra. Było bardzo przyjemnie i śmiesznie. Brakowało mi anegdoty o nagich mieczach pod Grunwaldem :-;
Radek 21.09.2020 08:32
Świetny występ zarówno dla starych jak i młodych :) Pan Bałtroczyk w doskonałej formie, jak zwykle błyskotliwy i ciepły. Polecam!
Pan Piotr w wyśmienitej formie.
Wspaniały występ!
Bardzo sympatyczne przedstawienie. Organizacja bez uwag. Polecam
Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu. Z chęcią poszedłbym jeszcze raz oraz kupił bilet komuś bliskiemu na urodziny jako ciekawy prezent będący jednocześnie intelektualną pożywką.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret