kabaret
Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Opoczno Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Opoczno

Recenzje

Jak zawsze NAJLEPIEJ z NAJLEPSZYM !!!! :)
Bardzo lubimy p. Piotra i tym razem też nas nie zawiódł. Bawiliśmy się wyśmienicie. Jesteśmy pełni podziwu jak przez całe dwie godziny można wyrzucać z siebie taką ilość słów. Polecamy!
Znakomity występ i potężna dawka humoru. Warto.
Super występ, 2 godziny relaksu. Polecamy na 300% 😍
Ania i Czarek 15.12.2019 09:44
Znakomity występ. Cebula i czosnek :-) Zrelaksowanej się, uśmiałem, wspaniałe spędzony czas.
Bardzo udany występ. Inteligentnie każdy niezależnie od wieku wyjdzie zadowolony.
Dwie godziny nieustannego śmiechu. Piotr Bałtroczyk w genialnej formie, rewelacyjne anegdoty z życia własnego i przyjaciół. Gorąco polecam.
Świetny występ. Dwie godziny na wysokich obrotach - dwie godziny śmiechu... Polecam wszystkim
Bilety kupiłam dla dziadków. Byli zachwyceni.
Jak zwykle genialny !
Cudownie spędzone dwie godziny. Polecam.
Jak zwykle w formie! Oby tylko zdrowie dopisywało i mam nadzieję do zobaczenia za rok :)
Piotr Baltroczyk - jak zawsze REWELACJA
Obłędny występ, to nasz kolejny wspólny raz! Pan Piotr niesamowicie komiczny i energetyczny. To jak nałóg, taka różowa pigułka na dobry humor;)
Klasa sama w sobie. Jest moim gurem 😁
sam występ - bomba; kwestia organizacji - lepiej zapomnieć - kolejki do szatni, jedna kasa biletowa na parkingu, poblokowane miejsca parkingowe innymi autami (oddaje to poziom społeczeństwa, ignorancję, brak szacunku dla innych), generalnie brak miejsc parkingowych, chaos ; na pewno przy wyborze kolejnego eventu zwrócę uwagę, gdzie będzie miał miejsce i nie wybiorę centrum kongresowego...
Rewelacyjny stand-up. Dwie godziny satyrycznego monologu generującego wysoki poziom stanów euforycznych. Brawo ;-)
Naprawdę dawno się tak nie uśmiałam .. prosty temat acz jak zabawnie przedstawiony .. przemilło spędzony wieczór .. brawo
Fantastyczne dwie godziny masażu przepony!
Oczekiwałem czegoś znacznie ciekawszego,ale się rozczarowałem. Występ z kategorii przeciętnych
bardzo długi stand-up, mnóstwo historyjek anegdot z życia p. Piotra, żarty obyczajowe, czasem lubieżne, pijackie, czasem z samego siebie, okraszone duża dawką żartów politycznych oczywiście z Pis-u
Pan Piotr jak zwykle- mistrzostwo
Superwystęp! Bawiliśmy się doskonale!
Super występ, pozdrawiam, dzięki :)
Bardzo wesoło spędzone 2 godziny. Pan Bałtroczyk rewelacja! Nie lubię tylko tematów politycznych i nie ma znaczenia z kogo się śmieją.
MEGA SUPER!!!
Świetny występ! Pan Piotr w formie 😁, rzeczywiście dwie godziny śmiechu i zabawy.
Piotr nadal jestes WIELKI !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Opoczno inne wydarzenia