kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Dla mnie super, wspaniałe teksty, dużo dobrej zabawy.
Miło i przyjemnie.
Piotr Bałtroczyk jak zawsze genialny! Uwielbiam go! Dał kopa do działania, każdy jego występ jest inny, niezapomniany. Sala świetnie dostosowana.
Ogólnie bawiliśmy się z żoną na występie pana Piotra świetnie,chociaż jako jego wierni widzowie, wychwyciliśmy kilka powtórek z jego poprzednich występów. Nie przeszkodziło nam to jednak w tym,żeby wieczór uznać za bardzo udany.
sherkan 21.09.2020 22:18
Przykro mi, ale Amok nie stanął na wysokości zadania i nie przedstawił rzetelnej informacji czy impreza się odbędzie. Zatem nie skorzystałam.
wanda 21.09.2020 22:17
Badzo słabe nagłośnienie.30% tekstu bylo niezrozumiałe.
Gość jest niezawodny. Jestem już mi kolejny raz na występie pana Piotra i zawsze wychodzę z bolącym brzuchem od śmiechu.
Maxgliwice78 21.09.2020 19:34
Super
Grzegorz 21.09.2020 15:08
Bardzo dobry występ
super zabawa, przez ponad 1,5 godziny śmiałem się do łez
Jan 21.09.2020 09:44
Występ pierwsza klasa! Na najwyższym poziomie.! Wielki szacun za umiejętność mówienie w sposób interesujący, ciekawy i przede wszystkim zabawny. Chętnie pójdę na kolejny występ.
Gosia 21.09.2020 09:42
Mistrz Słowa w akcji
Adrian 21.09.2020 09:23
Występ na w miarę dobrym poziomie!
shakin74 21.09.2020 09:06
bardzo fajne wystapienie, widziałem Pana Piotre 2gi raz i zawsze jest zabawnie i śmiesznie - polecam :)
Grzegorz 21.09.2020 08:38
Bardzo lubie Pana Piotra. Było bardzo przyjemnie i śmiesznie. Brakowało mi anegdoty o nagich mieczach pod Grunwaldem :-;
Radek 21.09.2020 08:32
Świetny występ zarówno dla starych jak i młodych :) Pan Bałtroczyk w doskonałej formie, jak zwykle błyskotliwy i ciepły. Polecam!
Pan Piotr w wyśmienitej formie.
Wspaniały występ!
Bardzo sympatyczne przedstawienie. Organizacja bez uwag. Polecam
Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu. Z chęcią poszedłbym jeszcze raz oraz kupił bilet komuś bliskiemu na urodziny jako ciekawy prezent będący jednocześnie intelektualną pożywką.
Podziwiam talent i humor. Dziękuję za wspaniały wieczór.
bawiłam się przednio! Pan Piotr w świetnej formie!
Serdecznie Polecam.
Pełen humoru, na wysokim poziomie występ Pana Bałtroczyka powodował salwy śmiechu, tłumione niestety przez maski na twarzach większości widzów. Swoją drogą ciekawe jak wyglądały po ponad półtoragodzinnym użyciu, a koszy na odpady medyczne jakoś nie zauważyłem🙂Pan Bałtroczyk w świetnej formie, choć mógłby ubrać się w mniej spraną odzież wierzchnią🙂
Występ mi się podobał ale organizacja bardzo słaba. Bilety podczas zakupu w różnej cenie w zależności od lokalizacji, a przy wejściu wolna amerykanka, kto pierwszy ten lepszy. Oświetlenie Piotra fatalne, tylko od góry, nie gdybym nie wiedział że to on to bym nie rozpoznał. Scena NOT - nie polecam, występ Piotra Bałtroczyka - zdecydowanie polecam.
Dowcip, sarkazm, dystans do siebie, kontakt z publicznością, profesjonalizm - cały Bałtroczyk! Artysta kompletny. A poza tym obśmiałam się jak norka :) Polecam!
Pan Piotr - wspaniały, prawie 2 godziny dobrej zabawy. Organizacyjnie jednaj nie jesteśmy zadowoleni. W drzwiach sali dowiedzieliśmy się, że nie obowiązują wykupione miejscówki, ponieważ ze względu na pandemię trzeba było pomiędzy gośćmi, którzy nie przyszli razem odstęp jednego fotela, ale za nami, w kolejnym rzędzie, odległość max 50 cm siedzieli goście bez maseczek. Także bez sensu...
Doskonała organizacja mimo utrudnień, program zabawny.
Piotr Bałtroczyk tylko na żywo, oglądanie w telewizji to nie jest to samo. Świetny kontakt z publicznością. Przekonałem się o tym po raz kolejny. Polecam i czekam na nowe występy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret