kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Sierpc

Recenzje i opinie: Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Pan Bałtroczyk naprawdę dał radę, ale publiczność miał wybitnie ciężką. W połowie występu wyraźnie odpuścił swój program i zmienił występ na stare sprawdzone szlagiery, ponieważ większość sali wolała proste (wręcz przaśne) żarty. A szkoda, bo nowy program jest fajny! I chętnie się wybrałabym pociamkać kapary :D
Kto nie był niech żałuje. Wspaniały występ
Super występ ,bardzo polecam .
Panie Piotrze nie wychodzi Pan z formy ... Świetna zabawa dziękuję
Wspaniały występ. Dobre żarty, ciekawe anegdotki i swietny kontakt z publicznoscia.
Bardzo polecam! Tak sie śmiałam, że mnie bolała twarz i brzuch jak wyszłam z występu. Rodzice zachwyceni! Idealny sposób na relax w piątkowy wieczór!
Super. Rozbawia przez całe dwie godziny. Gorąco polecam.
Pan Piotr niezmiennie w świetnej formie. Trzeci raz byliśmy na jego występie, mimo to ani przez chwilę się nie nudziliśmy. Fantastycznie wykorzystuje nowe historie i obśmiewa absurdy. Zdecydowanie polecamy!
Świetny występ. Dwie godziny śmiechu. Mało politykowania. Nie za wulgarnie. Wszystko w punkt! Polecam !!!!
Fantastyczny występ, Pan Piotr w najwyższej formie. Czekamy na nowy spektakl Pana Piotra
Co tu można mądrego napisać po dwugodzinnej porcji śmiechu? Pan Piotr w wysokiej formie. Oczywiście, niektóre żarty mogą być już znane, ale całość po prostu świetna. Zaskoczeniem dla mnie był czas trwania - spodziewałem się max godziny oraz fakt, że nie było żadnych "przerywników" muzycznych. Super! PS. Jedyny minus to brak kawiarenki w NCKu... ale to tak na marginesie. W sumie wielkie wpływu na występ Pana Piotra to nie miało :)
Klasa sama w sobie! Ubaw po pachy! Zawsze na najwyższym poziomie.
Oczywiście, jak można się było spodziewać, rewelacja! Dwie godziny non stop opowiastek, historyjek i dygresyjek wywołujących szczery śmiech publiczności. Bardzo potrzebne zwłaszcza w takich czasach w jakich żyjemy obecnie. Szczerze polecam i zachęcam : ))
Fantastyczna zabawa, pełny profesjonalizm wykonawcy
Bawilismy się świetnie Pan Piotr jak zwykle w formie. Polecamy również to fajne miejsce w Markach.
Jak zwykle bardzo udany występ!!! Goroco polecam
Lata lecą a Bałtroczyk nie traci na wartości
Super. Polecam wszystkim.
Pan Piotr jak zwykle w formie :) Dwie godziny minęły nie wiadomo kiedy. Sala wypełniona po brzegi, jak za dawnych dobrych czasów sprzed końca świata. Jak miło było sobie przypomnieć takie występy przy pełnej sali. Jak miło było zobaczyć znowu Pana Piotra "na żywo"
Super występ. Pan Piotr w formie.
Syn tak się śmiał, że pękła mu maska FFP2:)
Świetny humor pana Bałtroczyka. Prawie dwie godziny śmiechu.
świetny, polecam
Grażyna 20.11.2021 23:10
Super!!! Naprawdę nigdy tak się nie ubawiłem jak wczoraj :) Piotrek potrafi rozśmieszyć każdego aż do bólu - jeszcze do dzisiaj boli mnie klatka piersiowa :) Super monologi można słuchać godzinami - kwintesencja we wszystkim nic dodać nic ująć :) Z przyjemnością wybiorę się w przyszłości na kolejny występ i polecam go innym niezdecydowanym :0
Występ super ale mieliśmy zdublowane bilety na nasze miejsca z czego nie jesteśmy zadowoleni
5/5 . 2 godziny (miało być 1,5) minęły nie wiem kiedy. Doskonała, zabawa bez zbędnego tłumu ludzi na scenie.
Genialny gość! Było śmiesznie, genialnie, polecam! :-)))
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret