kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Wałbrzych Filharmonia Sudecka | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Recenzje

Byłem pod wrażeniem jak można przez 2 godziny non-stop nawijać - czyżby Pan Piotr odnalazł w sobie jakieś żeńskie geny? ;) A tak na poważnie, to naprawdę odważne było żartowanie z obecnie rządzącej opcji z PAD na czele w ich mateczniku :D Mnie to rybka, bo to przecież kabaret i po to właśnie tam poszedłem (poszłem - bo blisko było ;) ), ale część widowni ewidentnie nie śmiała się z niektórych tekstów - a powinni, sztywniaki! :D
Bardzo ciekawe i życiowe doświadczenie właściwie rzeczywistosc przerosła oczekiwania 😉
Bardzo dobry wystep.,Profesjonalny, inteligentny humor.Polecam.
Starszy Pan Bałtroczyk jak wino... 😉
inny by się chwalił ja mówię że było super
Świetna zabawa. Piotr Bałtroczyk to znakomity artysta. Mógłby co prawda zdecydowanie ograniczyć ilość wulgaryzmów, bowiem dla niektórych widzów były one zbyt rażące, ale ogólnie było OK.
Świetny program, prowadzenie, atmosfera na widowni. Za plus uważam przygotowanie szatni. Pozostawienie okryć pozwoliło na swobodę w fotelu.
Piotr Bałtroczyk w dobrej formie. Miło spędzony czas, w bardzo wygodnej sali :)
Fantastyczny występ! Nawet nie wiem kiedy minęły 2 godziny. Uśmiałam się jak nigdy wcześniej. Świetne, inteligentne teksty. aż żałuję że nie miałam ze sobą jakiegoś zeszytu aby zapisywać złote myśli p. Piotra,bo na pewno część z głowy uleci. Zdecydowanie polecam!
Marta 13.01.2020 13:07
TAK JAK PRZYPUSZCZAŁEM STAND-UP NIE MUSI BYĆ WULGARNY ABY BAWIĆ ! DWIE GODZINY DOSKONAŁEJ ZABAWY.
Jestem mile zaskoczona ! Super występ ! Dwie godziny czystego , niewymuszonego śmiechu! Polecam !
Aga 12.01.2020 10:51
Gdyby Pan Piotr jednak chciał zmienić stan cywilny, ja staję w kolejce jako pierwsza ;) Inteligencja, nieprzeciętne poczucie humoru, zdolności językowe na najwyższym poziomie... Dwie godziny permanentnego uśmiechu i poczucie, że są na świecie jeszcze prawdziwi artyści.
m. 12.01.2020 10:22
Bardzo dobry występ - podziwiam Piotra za dystans do siebie
Bardzo lubię poczucie humoru Pana Piotra i tym razem się wyśmienicie bawiłem.
Pan Piotr w najlepszym wydaniu. Występ bardzo udany, przeprowadzony w kameralnej atmosferze. Szkoda, że trwał "tylko" 2 godziny. :)
Cudowny występ!pełen radości i inteligentnego humoru!
Rewelacja Pan Piotr jak zwykle rewelacyjny Czekamy na kolejne występy
Bawiliśmy się bardzo dobrze, cudowny stand up p. Bałtroczyka - polecam
Porażka.
Super! Polecam serdecznie :)
Świetna zabawa, doskonały występ
Śmiesznie! Ja mam bardzo pozytywne wrażenia. Wieczór był udany, choć warunki (bardzo duża sala, brak "przerywników muzycznych" itd.) wysoko ustawiły poprzeczkę.
Ten występ polecam każdemu. Jestem fanką błyskotliwego poczucia humoru Pana Piotra; wesołego i ciętego języka, radosnych anegdot, dystansu do świata i samego siebie. Reasumując: niezapomniany wieczór z dawką super humoru!
Agnieszka 16.12.2019 16:16
Uśmiałam się do łez ☺️ teksty super...takie życiowe. Polecam!
Pan Piotr przechodzi samego siebie. Za rok też idziemy 😀👏👍
Młody elegant w formie jak zawsze
Pan Piotr jest boski!!! Dwie godziny minęły jak minutka. Klasa jak zawsze. Serdecznie polecam.
rewelacja inteligencja i luz .Polecam "drania "
Zakup biletów bardzo sprawny, miejsce wydarzenia - ok, jedyna uwaga co do zbyt małej obsługi w szatni - 2 panie na 800 osób. Długo czekaliśmy
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wałbrzych inne wydarzenia