kabaret
Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Wałbrzych Filharmonia Sudecka | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wałbrzych

Recenzje

Usmiałam się po pachy :D Na prawde polecam !
SUPER. Można powiedzieć "miszcz świata"
Jak zawsze super!!!
Było obłędnie :)
Super impreza 2 godziny wspaniałej zabawy i dużo śmiechu warto było iść
Rewelacyjne dwie godziny - Pan Piotr w świetnej formie. P.S. coś tylko należy zrobić z wentylacją!!! Byłam w kinie Elektronik.
AAAAA..A 18.11.2019 16:11
Świetny występ! Polecam na miłe spędzenie wieczoru. Dużo śmiechu gwarantowane.
Byli super!
Piotr Bałtroczyk jak zwykle rewelacyjny. Dwie godziny ciągłego śmiechu poprawi humor największemu ponurakowi. Jedynie sala nie przystosowana do takich imprez, brak klimatyzacji spowodował, że było duszno i gorąco.
Super !!
Podziw i uznanie ! Jest świetny (jak zawsze), dwie godziny śmiechu "sytuacyjnego". Piotr Bałtroczyk to marka, nie do podrobienia !
Wystep GENIALNY !!!! Warty kazdej wydanej na niego złotówki. Gdyby jeszcze sala miala klimatyzację i akustyk umiał dobrze ustawic barwe mikrofonu byloby idealnie. Jednak poziom wystepu rekompensuje wszystko.
Jak na nowy program sporo w nim starych żartów Bartłoczyka. Mimo wszystko miło się go słucha. Sala przyjemna i dość kameralna - nawet z ostatnich rzędów widać było, że na czym jak na czym ale o starości Bałtroczyk wie co nieco ;)
Występ super! Dwie godziny wspaniałej zabawy!
Nie pamiętam kiedy tak się śmiałam przez 2 godziny.
Tyle że tytuł stand up byl: Mężczyzna z kijowym peselem! Poza tą uwaga - 90 minut ciągłego śmiechu. Bałtroczyk wspaniały! Ale jak można mówić w sposób ciągły przez 90 minut?? Szacun. Dziękujemy za zabawę!!!
Jola i Stas 11.11.2019 12:16
świetny występ, polecam. Występ na 5 gwiazdek. ale krzesła w Palladium niewygodne, ciężko wysiedzieć 2 godziny, wszyscy się kręcili, wiercili, masakra., więc w sumie tylko 3
Jak zwykle klasa i styl. Pan Piotr nas nie zawodzi.
Uśmialiśmy się do łez!
Fantastyczny występ!! Polecam
Pan Piotr jak wino - im starszy tym lepszy! :-) Do występu nie mam zastrzeżeń. Świetny jak zawsze, choć żarty się powtarzają w każdym programie, więc i ten nie jest nowy. Jednak ja Pana Piotra darzę miłością nieogarnioną i mnie to nie przeszkadzało, ale mogą być osoby, którym to może się nie podobać. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!
wooow, byłem pod wrażeniem poziomu artystycznego przedstawianych żartów. Pełne dwie godziny wspaniałej zabawy. Dziękuję
kusy20 29.10.2019 12:51
Rewelacja, 2 godziny przyjemności.
alf66 29.10.2019 07:33
pełne dwie godziny dobrej zabawy polecam
Piotr jak zwykle nie zawiódł ! Bawiliśmy się wyśmienicie! Rewelacja!
bogusia 28.10.2019 22:19
Bardzo profesjonalnie, mało spędzone popołudnie. Polecam każdemu. Żarty i anegdoty na poziomie.
Polecam. 2 godziny śmiechu.
Lesze 28.10.2019 16:34
:) :) :) :) :)
darek 28.10.2019 11:40
Elegancko!
chmiel89 28.10.2019 10:58
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wałbrzych inne wydarzenia