kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
24.02.2022, 18:00 Dom Kultury w Kętach
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
05.03.2022, 17:00 Centrum Kultury
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ
23.01.2022, 17:00 Centrum Kultury i Sztuki
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
14.03.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

To Facet, którego można słuchać na okrągło..... Jest jedyny w swoim rodzaju, na występie byłam już kolejny raz - jak będzie następna okazja - na pewno skorzystam...
cudowny człowiek miałam wrażenie, że pan Piotr bawił się tak dobrze jak ja opowiadając swoje historie...
Piotr jak zwykle w wysokiej formie. Bawiliśmy się świetnie.
Z powodu fatalnych warunków drogowych nie udało mi się dotrzeć nad czym bardziej ubolewam niż dwoma straconymi biletami :(
Świetna zabawa, świetny występ. POLECAM
Świetna zabawa p. Piotr jak zawsze rewelacyjny. Świetnie spędzony czas.
Czysta przyjemność!
Świetna zabawa. Pan Piotr trzyma wysoki poziom żartów. Ubaw po pachy.
Pan Piotr jak zawsze w formie. Świetnie się bawiłam i chętnie znowu zobaczę Pana Piotra na żywo. :P
Dziękuję bardzo Panu Piotrowi za cudowny wieczór.
Super występ.Bałtroczyk jak zwykle rewelacja.Polecam!!!
Niezmiennie rewelacja
Rewelacyjny występ! Inteligentny dowcip, nie okraszony ciężkim wulgaryzmem, tak charakterystycznym dla stand-up'u.
Po co Mu ta polityka. Jak bym tego chciał słuchać to bym poszedł na wiec. Reszta mało uporządkowana, co na język przyniosło. No i ten brak casual! Więcej nie skorzystam i nie będę 'kupował biletu'. Zdecydowanie wolę słuchać Go na youtubie, tam wice są bez tych przytyczek. Ha, ha
Pan Bałtroczyk dał radę. Poza stójką na dwóch nogach blisko 2 godziny był w stanie rozbawić. Od pewnego czasu "nie chodzę" na kabarety bo uważam ( podobnie jak Pan Piotr), że poszły w stadiony, bluzgi i obniżyły loty. Piąteczka Panie Bałtroczyk!
Wspaniałe przeżycie. Było lepiej niż się spodziewaliśmy. Oboje z partnerką uśmialiśmy się do łez. Świetnie dopasowany scenariusz monologu do miejsca występu. Pan Piotr jest mistrzem w swoim fachu.
Przezabawnie ,mega miło i w fajnym stylu . Poprawa nastroju gwarantowana.
Dostać się na występ nie było łatwo, najpierw dwa razy przekładany z uwagi na pandemię, a na 2h przed występem armagedon w Łodzi/lodowisko na drogach i małe kłopoty z dojazdem, ale po ponad godzinnej trasie i walce z przeciwnościami losu dotarliśmy . Na szczęście Pan Piotr na nas zaczekał i zaczął jak weszliśmy ;) Na pierwszy rzut oka może nie widać, ale trzyma formę :) uśmialiśmy się do łez i jak Pan Piotr przeżyje pójdziemy na zapowiedzianą przyszłoroczną trasę ;) Pozdrawiamy serdecznie :)
Znakomity występ mądrego i inteligentnego człowieka. Zdecydowanie polecam…. I czekam na anonsowany nowy program w przyszłym roku
Fenomenalny
Pan Piotr jak zwykle- genialny !.Dwie godziny śmiechu. Polecam
Pan Piotr jak zwykle super . Bawiłam się fantastycznie .
Stary, ale jary! Tak trzymaj!
Piotr Bałtroczyk R E W E L A C Y J N Y ! ! ! klasa sama dla siebie.Wielki jest. Ale minus za parking w Monopolis, jest płatny ,zgoda , ale nie można wliczyć cen parkowania w cenę biletu.
Super występ, Pan Piotr jak zwykle niezawodny w swoim fachu.
Super jak zawsze w formie.
Jak zwykle stand up rewelacja! Organizacja również bardzo okej,
Piotr Bałtroczyk - jak zawsze z humorem na najwyższym poziomie, bawi się słowem, sytuacją - bardzo lekko i swobodnie. Jest super i wciąż żywy! ;-) Podziwiam i szanuję oraz polecam!
Było extra!
Świetny stand up . Mógłby trwać i trwać . Czekamy na kolejny w wykonaniu Pana Piotra
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret