kabaret

PrzeWAŁka

kabaret

PrzeWAŁka

PrzeWAŁka - Bilety na kabaret

Już wkrótce w Wałbrzychu poligon śmiechu. Na tegorocznej PrzeWAŁce nie powinno zabraknąć miłośników dobrego humoru. I w tym roku Wałbrzyski Ośrodek Kultury zadbał o doborową kadrę. Choć poboru już nie ma, organizatorzy nawołują: Do woja!

Wojskowa będzie obsada (w jury legendarny Hans Klos), stołówka (grochówka i mielonka, a może nawet suchary) oraz gala, a raczej musztra. Dzięki zmieniającej się każdego roku formule, nie wieje nudą: był plac budowy, skakaliśmy po nutach, była wiocha, wspominaliśmy lata PRL, w ubiegłym roku – podczas jubileuszu - bawiliśmy się w Wałbrzychwood. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem publiczności nie tylko z Wałbrzycha. Ma swoich stałych bywalców z: Wrocławia, Jeleniej Góry, a nawet Krakowa.

Kto tym razem zawita do Wałbrzycha? Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Hrabi, laureat ubiegłorocznej PrzeWAŁki - Noł Nejm (pamiętacie przedstawicieli wysokich sfer na bankiecie?). Całość nadzorowana będzie przez Katarzynę Piasecką i Jarosława Sobańskiego (Kabaret Słuchajcie). Para kabareciarzy gwarantuje nie tylko znakomitą konferansjerkę, ale i zabawę. Z pewnością w przerwach występów konkursowych nie zabraknie gagów w niezłym stylu. Spośród licznej ilości zgłoszeń (około 30) jury szeregowe wybierze sześć grup, które wystąpią przed starszym szeregowo jury: Stanisławem Mikulskim, Joanną Kołaczkowską (Hrabi) i Waldemarem Sierańskim (Koń Polski). I w tym roku przyznana będzie nagroda publiczności. Uczestnicy otrzymają kupony konkursowe i będą głosować w drugim dniu kabaretonu.

- Melduję, że przygotowania do Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej „PrzeWAŁka” weszły w punkt kulminacyjny. Nasz człowiek Hans Kloss nie został zdemaskowany i wciąż dostarcza świeżych wiadomości, z którymi i ja podążam. Poligon śmiechu odbędzie 29 i 30 maja 2009. Naszą bazę znajdziecie na ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu, w Hotelu Maria - zaprasza Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na służbie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane