kabaret

Ryczytal paraliryczny

kabaret

Ryczytal paraliryczny

Ryczytal paraliryczny - Bilety na kabaret

Ryczytal paraliryczny | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Jest to koncert liryczno humorystyczny stworzony na podstawie montażu słowno-muzycznego, czy też klasycznego recitalu autorskiego. Wykonawcy bawią się tą konwencją recitalu, wzruszając, śmiesząc, skłaniając do refleksji. Mówią poważnie o życiu, potem naigrawają się z jego naiwności, by na koniec wzruszyć tekstem osobistym. Śmieszą, tumanią, straszą, bawią i wzruszają, bywa, że do łez. Twory piosenkowe przeplatają dialogiem ze sobą nawzajem, z publicznością, albo z... Wszechobecnym Bytem. Piosenki liryczne, sentymentalne obok radosnych wygłupów tworzą całość związaną żywym słowem. Na Ryczytalu płyną łzy wzruszenia, radości, żalu... za pieniędzmi wydanymi na bilet. Nie zdarza się dwa razy takie samo wykonanie tego koncertu. Winą może być słaba pamięć wykonawców. Uwaga: To nie jest spektakl dla wszystkich, wszyscy się nie zmieszczą w kameralnych salach... Ale próbujcie, próbujcie...

Wykonawcy:
SŁAWEK - Sławek 'Słowik' Kaczmarek

Na co dzień aktor kabaretu Made In China z Zielonej Góry, poeta, miłośnik zwierząt, instruktor teatralny i sceniczny, aktor, wokalista, wojownik. Dyplomowany pedagog kulturalno-oświatowy. Męczy studentów przedmiotem 'Sztuka Kabaretu' na Uniwersytecie Zielonogórskim. Brał udział w wielu przedsięwzięciach teatralnych, kabaretowych.

PIOTREK - Piotrek Spychała

Kiedyś aktor kabaretu Hlynur z tej samej Zielonej Góry, teraz muzyk w zespole 'Żarówki' który współpracuje na co dzień z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. Jako kierownik tego zespołu, był również odpowiedzialny za oprawę muzyczną m.in. kabaretowej części Top Trendów 2010 czy odbywającego się w ramach KFPP w Opolu kabaretonu 'Kabaret ON' w 2010 roku. A już w Lidzbarku Warmińskim na 'Wieczorach Humoru i Satyry' to stara się być co roku! Autor kompozycji dla kabaretów Jurki, Nowaki, Neo-Nówka. Dyplomowany nauczyciel muzyki a hobbystycznie obsługiwacz sprzętu muzycznego i nagłośnieniowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacyjna zabawa!

Polecane