od 28.04.2024
26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA
- Udostępnij
- Kopiuj link
OPIS
Kup Bilety26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA - Rybnik | Kupuj Bilety Online
Kup Bilety
- Udostępnij
- Kopiuj link
KONKURS GŁÓWNY – cz. II
Przed Wami członkowie kabaretów: Ani Mru Mru, Czesuaf, Chyba, Łowcy.B, Ciach, Jurki, Rewers, Zdolni i Skromni, A jak!, Zachodni, a także stand-uperzy i aktorzy, w zupełnie nowych, przygotowanych specjalnie na tegoroczny festiwal składach. Totalna mieszanka wybuchowa humoru, doświadczenia, różnych form i charakterów.
Oto oficjalny skład KONKURSU GŁÓWNEGO:
ZŁOTE KORYTO PUBLICZNOŚCI ODDAJEMY WALKOWEREM:
Tomasz Jachimek – stand up’er i artysta kabaretowy
Kamila Boruta – aktorka Teatru Rampa w Warszawie
Konrad Marszałek – aktor znany z „Miasto 44”, „Karol – człowiek, który został papieżem”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”
Kamila Połońska – aktorka Teatru Capitol w Warszawie
Jerzy Jan Połoński – reżyser, aktor, muzyk i artysta kabaretowy, dyrektor artystyczny Teatru Miejskiego w Gliwicach
KRUKI I WRONA:
Bartosz Gajda – stand up’er, ex Łowcy.B
Magdalena Furmanek – Kabaret A jak!
Andrzej Kozłowski – Zdolni i Skromni
Damian Lebieda – Kabaret Czwarta Fala
Jarosław Sobański – Kabaret Zachodni
TOMMISIE:
Tomasz Nowaczyk – Kabaret Czesuaf
Magda Gumulec – Kabaret Chyba
Michał MiMi Zenkner – stand up’er, ex Kabaret K2
Michał Pałubski – stand up’er, ex Formacja Chatelet
PROJEKT MANHATTAN ALBO GRZYBY:
Przemysław Sasza Żejmo – Kabaret Jurki
Małgorzata Czyżycka – Kabaret Ciach
Wojciech Kowalczyk – Kabaret Czesuaf
Marcin Wiśniewski – aktor, artysta, performer
BRUTALNE PIESZCZOTY:
Sławek Szczęch – Łowcy.B
Maciej Szczęch – Łowcy.B
Bartosz Góra – Łowcy.B
Marcin Wójcik – Ani Mru Mru
Michał Wójcik – Ani Mru Mru
Waldemar Wilkołek – Ani Mru Mru
PETY-PITY-POTY:
Janusz Rewers – Kabaret Rewers, ex Ciach
Urszula Zdanowicz-Łabiak – Kabaret Rewers
Andrzej Kłos – Kabaret Rewers, ex Kabaret Potem i Ciach
Sławomir Kaczmarek – Kabaret Rewers, ex EK, ex Made in China
Łukasz Błąd – Radio 357, ex Kaczka Pchnięta Nożem
Prowadzenie: Piotr Gumulec
KATEGORIE:
Żniwa
Synuś mamusi
Idealny numer na jak najbardziej zasłużone zero punktów
KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA
Prowadzenie: Wojciech Tremiszewski
Zawartość biletu SUPER VIP:
- poczęstunek & drink powitalny
- książka autorstwa artysty kabaretowego z autografem
- backstage pass
- pamiątkowy identyfikator
CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ
Bilety
Brak wydarzeń w: Rybnik
Brak wydarzeń w: Rybnik
Recenzje i opinie: 26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA
Jak działają recenzje?
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka
Rybnik, 19.11.2022
Klub Energetyka