kabaret

Wieczór Duetów - impro

kabaret

Wieczór Duetów - impro

Wieczór Duetów - impro - Bilety na kabaret

Wieczór Duetów - impro - Kraków Cafe Szafe | Kupuj Bilety Online

: W PEŁNI IMPROWIZOWANY WIECZÓR KOMEDIOWY ::
:: WYSTĘPY BEZ SCENARIUSZA! ::

■ Cafe Szafe, ul. Felicjanek 10, Kraków
■ Start: 19.00
■ Bilety: 20 zł - przedsprzedaż internetowa
25 zł - w dniu wydarzenia

Wejście na sale od godziny 18.30.
Pierwszeństwo wejścia mają osoby z biletami.

Wieczór Duetów to wyjątkowe spotkanie z improwizacją sceniczną. 3 duety, 3 style, 3 występy, 0 scenariuszy. Improwizacja sprawia, że pokaz każdego z duetów będzie nieprzewidywalny i niepowtarzalny. Dołącz do widzów tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia!

Wystąpią:
- JIM: Michał Iwanicki / Krzysztof Kasparek
- W KOLE SŁAW: Ola Próchniewicz / Michał Próchniewicz

oraz Gość Specjalny:
- ORANŻADA NA MIEJSCU: Joanna Jóskowiak / Piotr Zdebski

---------------------------------------------------

Oranżada na miejscu:
Duet improwizowany. Wystawiamy spektakle bez scenariusza, w rytmie i stylu Slow Comedy. W skrócie - pokazujemy ludzi takimi, jacy są, w sytuacjach takich, w jakich mogliby się znaleźć. I to dostarcza emocji. A często także śmiechu. Zapraszamy.

Dwoje improwizatorów z Wrocławia: Joanna Jóskowiak, związana z teatrem Improkracja oraz Piotr Zdebski, członek teatrów irga oraz PAPTAK. Tworzymy spektakle improwizowane, na żywo i bez scenariusza.

Wychowaliśmy się w latach 90-tych, pamiętamy Kopernika na banknotach, wiedzę czerpaliśmy z tygodnika Świat Wiedzy i nie mogliśmy skorzystać z internetu jeśli ktoś w domu rozmawiał przez telefon stacjonarny. Pesele twierdzą, że jesteśmy dorośli. Mamy jakieś doświadczenie życiowe, mamy jakieś doświadczenie sceniczne, mamy jakieś swoje wrażliwości. Na scenie tworzymy z nich kolaż.

Dziękujemy za uwagę.

---------------------------------------------------

Joanna Jóskowiak - improwizatorka w duecie Oranżada na Miejscu i Teatrze Improwizacji Improkracja. Inicjatorka i organizatorka Dolnośląskiego Festiwalu Improwizacji DOLi. Trenerka improwizacji i kompetencji miękkich w Akademi Improwizacji. Komiczka ze sceną związaną od 2008 roku. Praktykująca filozofka oraz psycholożka.

Piotr Zdebski - aktor improwizator i trener improwizacji. Ze sceną teatralną związany od 14 lat. Od 5 lat intensywnie rozwija się jako improwizator - z początku jako uczeń Akademii Improwizacji, później czerpiąc wiedzę od jednych z najlepszych trenerów na świecie - m.in. z USA, UK, Niemiec, Francji, Australii czy Izraela. W impro ceni sobie prawdę i emocje, również te trudne. Możecie go zobaczyć w teatrach improwizacji - irga, Oranżada na miejscu oraz PAPTAK, Japety, a także w solowym projekcie Cho na solo. Trener w Akademii Improwizacji.

Pełna improwizacja, otwartość na absurd, zabawa formą i dużo śmiechu!

Zapraszamy! :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Swietna zabawa :)
Pawel K 24.02.2019 20:13

Polecane