kabaret

Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka

kabaret

Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka

Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka - Bilety na kabaret

Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka - Warszawa Hala Transcolor | Kupuj Bilety Online

"Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka" to już kolejna produkcja telewizyjna z serii roastów. Tym razem opiekanym będzie Krzysztof DIABLO Włodarczyk zawodowy bokser. A ciosy będą wymierzali Rafał Pacześ, Maciej Orłoś, Katarzyna Piasecka, Rafał Bryndal, Łukasz LOTEK Lodkowski, Titus. A całą walkę poprowadzi sam Kacper Ruciński. To będzie bardzo gorące starcie. Przyjdźcie i zobaczcie na żywo, czy Diablo utrzyma gardę przed naporem przeciwników.

Przed walką wieczoru w kategorii stand-up z widownią zmierzą się: Abelard Giza, Michał Leja oraz Jacek Stramik - i tego nie zobaczycie już ani w TVN ani w player.pl!

Uwaga, całość wydarzenia będzie rejestrowana przez telewizję TVN. Pamiętajcie, aby być na miejscu o godzinie 18:30, ponieważ po rozpoczęciu nagrania nie będzie już możliwości wejścia na publiczność.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Warszawa inne wydarzenia

Recenzje

Sam występ oceniam pozytywnie, ale organizacja była beznadziejna. Było napisane, aby być na wydarzeniu nie później niż na godzinę 18:30, oczywiście przed budynkiem były tłumy, było też dość zimno a wpuścili do budynku dopiero ok godziny 19, na salę zaczeli wpuszczać ok godziny 19;45 a sam roast się zaczął ok godziny 20:00, dodatkowo występ Pana Bryndala to był chyba jakiś żart sam w sobie.
Bardzo kiepskie wydarzenie
Sama impreza OK, ale oczekiwanie przed furtką do 18.30 - gdzie w wydarzeniu było napsiane, że o 18.30 zamykają studio. Słabe. Potem czekanie godziny w korytarzu na wejście do studia.
Wszystko ok. Gorąco polecamy jednak spore opóźnienie występu wcześniej bez żadnej informacji.
KamilMonika 14.03.2017 16:13
Bardzo pozytywne zaskoczenie jak na pierwszy raz na takiej imprezie ;) polecam ;)
Organizacyjnie - kompletne dno, totalny brak szacunku dla klienta. Ze względu na Waszą prośbę co do punktualności, specjalnie przyjechaliśmy około 18. Po pół godziny sterczenia na dworze, musieliśmy czekać prawie półtorej godziny w środku. Dno. Jeśli następnym razem nie będzie zapewniona lepsza organizacja, na pewno się nie pojawimy i będziemy odradzać to wszystkim zainteresowanym. Plus za support przed nagraniem i oczywiście sam roast (poza Bryndalem :) ) na wysokim poziomie, ale nie ratuje to obrazu całości.
Samo wydarzenie bardzo fajne. Niestety nie sprawdziłem lokalizacji - Hala Transcolor to studio nagrań i nie przewidzieli tam parkingu dla gości.

Polecane