kabaret
Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

kabaret

Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

Zenon Laskowik "Będą zmiany..." - Bilety na kabaret

Zenon Laskowik "Będą zmiany..." - Poznań Teatr Muzyczny | Kupuj Bilety Online

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.12.2019, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Poznań

Recenzje

lASKOWIK JEST PONADCZASOWY .I CHOCIAŻ NIEKTÓRE DOWCIPY SIĘ POWTARZAJĄ TO DLA NIEGO TYLKO IDZIEMY DO TEATRU. KULTURALNY, AKTUALNY .
Ciekawe, zabawne, ale dla mnie zdecydowanie zbyt bezpośrednie. Dawny mistrz aluzji obecnie prosto w twarz uderza brakiem sympatii do rządzących. Niestety zbyt często sprowadza się to do żartów które brzmią jak pisane na siłę. Co nie zmienia faktu że wieczór uważam za przyjemnie spędzony :)
Thorir 09.10.2019 20:25
Wspaniały spektakl. Pan Laskowik i pan Fedorowicz to klasa jedyna w swoim rodzaju. Celne teksty, duża kultura wykonania. Szkoda że nie można ich obejrzeć np w telewizji . Może dałyby niektórym Rodakom do myślenia. Czasami śmiech był hm przez łzy-a teksty oprócz szczerego śmiechu zmuszają do refleksji. Tak trzymać,!
Aleksandra 09.10.2019 09:47
SUPER 111 Zenek we wspaniałej formie.! Jak za dawnych lat. Ilością wspaniałych puent i gagów można by obdzielić kilka spektakli.
Pan Zenon w świetnej formie, z resztą tak samo jak Pan Jacek Fedorowicz i Pan Grzegorz Tomczak. Mnie się bardzo podobało choć dla niektórych widzów przekaz polityczny mógł być zbyt nachalny, ale w końcu jesteśmy w Poznaniu. :-) Polecam wyśmienity i inteligentny humor!
bawiłam się świetnie
Wysoki poziom artystyczny, nie tylko Zenona ale wszystkich kabarecistów. Żarty dosyć ostre miejscami, ale w granicy smaku.
Grzegorz 08.10.2019 12:13
Rewelacja!!!
Rewelacja. 2 godziny śmiechu, chwilami zadumy i refleksji.
Elżbieta 08.10.2019 09:48
Uroczy, na wysokim poziomie aktorskim występ kabaretowy. Oklaskom i zdrowemu śmiechowi nie było końca.Tematyka aktualna.Z.Laskowik wciąż mistrz tego gatunku.Wielkie brawa!
Zenon Laskowik z ekipą to jest marka sama w sobie. Dwie godziny śmiechu, oberwany żołądek z śmiechu, głębokie przesłania. Jak zwykle celne riposty trafiające w sam środek celu. Polecam, to trzeba zobaczyć a raczej przeżyć!
Super przedstawienie, pan Zenon w formie, sala śmiała się przez pełne 2h. Zero nudy. Gorąco polecam
Krzysztof 08.10.2019 08:42
Rewelacyjny wieczór kabaretowy - humor do łez. Pan Laskowik the best ❤️ Dziękujemy życzymy zdrowia i ogromu pozytywnej energii, której można tylko pozazdrościć
Klasa sama w sobie. Każde słowo coś znaczy, wszytko ma przesłanie i głębszy sens.
Pan Laskowik, jak zwykle na najwyższym poziomie :) Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. I tak jak to u Pana Laskowika bywa : jest wesoło z momentami zadumy. Jest to kabaret dla widza inteligentnego i myślącego. Dlatego nam odpowiada. Bardzo silne punkty to : p.Laskowik i p.Fedorowicz. Na dobrym poziomie (przynajmniej w tym występie) p.Tomczak. Natomiast zawiedzeni byliśmy p.Biedrzyńska (mimo całej sympatii jaką dla niej mamy). Piosenki, które "śpiewała" odbiegały od tematu występu i wykonane były w zasadzie krzycząc niż śpiewając. Dziwię się bo to dobra aktorka komediowa ale tu się nie sprawdziła. Scenki mówione też słabo. Natomiast druga p.Adrianna (Biernacka) musi się rozhulać z występami kabaretowymi. Brakuje jej lekkości jaką mają starsi wytrawni koledzy. Ale Oni to Klasa Premium ;) Podsumowując, daliśmy za całość 5* :)
Pelagia 11.05.2019 11:32
Bardzo dobry występ, wreszcie kabaret na poziomie. Teksty poruszają aktualne tematy. Super. Brawo.
Bardzo dobry spektakl, oby więcej takich kabaretów.
LMAO!
Marcin 06.05.2019 12:42
Jak zwykle wspaniały, byłam już trzeci raz i stale mnie zachwyca.Występ Pana Laskowika jest dla mnie lekiem na całe zło.
Prezent dla Rodziców - byli zachwyceni występem!
Poznaniak 06.05.2019 09:28
Bardzo nam się podobało !!
Krystyna 06.05.2019 09:06
Jak zawsze świetny i niepowtarzalny. Szczerze polecam :)
Kasiunia 06.05.2019 09:00
Pan Laskowik i pozostała obsada aktorska jak zwykle w formie. Bilet drogi, ale warto było.
Wychowałem się "Z tyłu sklepu" "Będą zmiany" rozczarowały mnie. Znakomita większość to wysiline żarty na temat PIS i jej polityków. Zupełnie nie tego spodziewałem się po p.Zenonie, którego uwielbiam od lat. Na pewno stać go na więcej. Nie jestem PISiorem, te żarty po prostu były nienajlepsze.
Yossarian 20.03.2019 14:13
Po raz pierwszy miałam przyjemność oglądać Pana Zenka w 1967 r. w Poznańskim Zamku był skromnym studentem z gitarą. Jako współtwórca kabaretu Tey wysoko postawił poprzeczkę i tylko bardzo nielicznym udaje się leswie zbliżyć do poziomu mistrza. Stara dobra szkoła. Mimo upływu lat nadal jest w doskonałej formie. Wraz ze świetnie dobranym zespołem stworzyli niezapomniany, inteligentny spektakl kabaretowy. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Poznaniacy kochają poczucie humoru Zenka i już!!!
Jak zawsze nie zawodny Laskowik. Od samego początku dobre skecze, cały czas było dużo do śmiechu. Wszystkie teksty bardzo aktualne,śmieszne,jak za dawnych dobrych czasów, kiedy wyśmiewał ze Smoleniem czasy PRL.Obecne teksty też są mocne! Biedrzyńska fantastyczny głos.
Cudowny wieczór, jestem pełna uznania, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie ,którzy patrzą realnie na tę polską rzeczywistość. Czapki x głów Panowie i Panie.
.BRAWO ZENON I JEGO ZESPOL BRAWO. MEGA WYSTEP.
Zenek jest rewelacyjny, uśmiałem się do łez.
Leszek Szcz. 19.03.2019 12:02
Wysoki poziom, fantastyczna zabawa, dużo śmiechu i dużo radości. Czekamy na następne wydarzenie z udziałem Pana Zenona Laskowika.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Warszawa
24.11.2019 12:00

bilety od 35,00 zł

KUP BILET

Polecane

Poznań inne wydarzenia