kabaret Zenon Laskowik

Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

kabaret Zenon Laskowik

Zenon Laskowik "Będą zmiany..."

Zenon Laskowik "Będą zmiany..." - Bilety na kabaret

Zenon Laskowik "Będą zmiany..." - Poznań Teatr Muzyczny | Kupuj Bilety Online

Będą zmiany to nowy program Zenona Laskowika i Kabareciarni. Występują: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

20.01.2020, 18:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
20.01.2020, 20:30 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Poznań

Recenzje

Świetny występ . Wspaniały kabaret . Bawiliśmy się tak jak przed laty. Zenon Laskowik potrafi rozbawić starszych i młodszych do łez.
Grajda 11.12.2019 01:51
Wspaniały występ. Pan Zenon i jego zespół wspaniali. Przypomniały mi się czasy minione. Tak trzymać .
Było super super!!! Proszę o jeszcze
Etna00 10.12.2019 13:44
Występ wspaniały. Pan Zenon Laskowik jest super człowiekiem i genialnym satyrykiem.
Najmłodszy widz na sali 10.12.2019 12:36
Jak zawsze świetna zabawa, warto było przejechać 250 km. Czekamy na następny program.
wierni fani 10.12.2019 11:40
Występ jak zawsze super. Ale miejsca na balkonie w ostatnim rzędzie beznadziejne. Kiepska widoczność,A dla wysokich osób bardzo mało miejsca. Daje 5 gwiazdek tylko dla Pana Zenka i jego ekipy.
Bomba!!!
Byłam po raz drugi i świetnie się bawiłam. Pan Zenon Laskowik . Aktualizowanie skeczy i piosenek mistrzowskie. Cenne riposty, skojarzenia , czasami zmuszające do głębokiej refleksji. Może by tak panie Zenonie pańskie przedstawienia serwować przed każdym posiedzeniem sejmu? Może by coś do tych wybrańców narodu coś dotarło. Wątpię ale pomarzyć dobra rzecz. Spektakl świetny, z dużą kulturą ,ostry momentami ale nie przekraczający granicy dobrego smaku. Świetna gra całego zespołu.
Aleksandra 10.12.2019 08:36
lASKOWIK JEST PONADCZASOWY .I CHOCIAŻ NIEKTÓRE DOWCIPY SIĘ POWTARZAJĄ TO DLA NIEGO TYLKO IDZIEMY DO TEATRU. KULTURALNY, AKTUALNY .
Ciekawe, zabawne, ale dla mnie zdecydowanie zbyt bezpośrednie. Dawny mistrz aluzji obecnie prosto w twarz uderza brakiem sympatii do rządzących. Niestety zbyt często sprowadza się to do żartów które brzmią jak pisane na siłę. Co nie zmienia faktu że wieczór uważam za przyjemnie spędzony :)
Thorir 09.10.2019 20:25
Wspaniały spektakl. Pan Laskowik i pan Fedorowicz to klasa jedyna w swoim rodzaju. Celne teksty, duża kultura wykonania. Szkoda że nie można ich obejrzeć np w telewizji . Może dałyby niektórym Rodakom do myślenia. Czasami śmiech był hm przez łzy-a teksty oprócz szczerego śmiechu zmuszają do refleksji. Tak trzymać,!
Aleksandra 09.10.2019 09:47
SUPER 111 Zenek we wspaniałej formie.! Jak za dawnych lat. Ilością wspaniałych puent i gagów można by obdzielić kilka spektakli.
Pan Zenon w świetnej formie, z resztą tak samo jak Pan Jacek Fedorowicz i Pan Grzegorz Tomczak. Mnie się bardzo podobało choć dla niektórych widzów przekaz polityczny mógł być zbyt nachalny, ale w końcu jesteśmy w Poznaniu. :-) Polecam wyśmienity i inteligentny humor!
bawiłam się świetnie
Wysoki poziom artystyczny, nie tylko Zenona ale wszystkich kabarecistów. Żarty dosyć ostre miejscami, ale w granicy smaku.
Grzegorz 08.10.2019 12:13
Rewelacja!!!
Rewelacja. 2 godziny śmiechu, chwilami zadumy i refleksji.
Elżbieta 08.10.2019 09:48
Uroczy, na wysokim poziomie aktorskim występ kabaretowy. Oklaskom i zdrowemu śmiechowi nie było końca.Tematyka aktualna.Z.Laskowik wciąż mistrz tego gatunku.Wielkie brawa!
Zenon Laskowik z ekipą to jest marka sama w sobie. Dwie godziny śmiechu, oberwany żołądek z śmiechu, głębokie przesłania. Jak zwykle celne riposty trafiające w sam środek celu. Polecam, to trzeba zobaczyć a raczej przeżyć!
Super przedstawienie, pan Zenon w formie, sala śmiała się przez pełne 2h. Zero nudy. Gorąco polecam
Krzysztof 08.10.2019 08:42
Rewelacyjny wieczór kabaretowy - humor do łez. Pan Laskowik the best ❤️ Dziękujemy życzymy zdrowia i ogromu pozytywnej energii, której można tylko pozazdrościć
Klasa sama w sobie. Każde słowo coś znaczy, wszytko ma przesłanie i głębszy sens.
Pan Laskowik, jak zwykle na najwyższym poziomie :) Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. I tak jak to u Pana Laskowika bywa : jest wesoło z momentami zadumy. Jest to kabaret dla widza inteligentnego i myślącego. Dlatego nam odpowiada. Bardzo silne punkty to : p.Laskowik i p.Fedorowicz. Na dobrym poziomie (przynajmniej w tym występie) p.Tomczak. Natomiast zawiedzeni byliśmy p.Biedrzyńska (mimo całej sympatii jaką dla niej mamy). Piosenki, które "śpiewała" odbiegały od tematu występu i wykonane były w zasadzie krzycząc niż śpiewając. Dziwię się bo to dobra aktorka komediowa ale tu się nie sprawdziła. Scenki mówione też słabo. Natomiast druga p.Adrianna (Biernacka) musi się rozhulać z występami kabaretowymi. Brakuje jej lekkości jaką mają starsi wytrawni koledzy. Ale Oni to Klasa Premium ;) Podsumowując, daliśmy za całość 5* :)
Pelagia 11.05.2019 11:32
Bardzo dobry występ, wreszcie kabaret na poziomie. Teksty poruszają aktualne tematy. Super. Brawo.
Bardzo dobry spektakl, oby więcej takich kabaretów.
LMAO!
Marcin 06.05.2019 12:42
Jak zwykle wspaniały, byłam już trzeci raz i stale mnie zachwyca.Występ Pana Laskowika jest dla mnie lekiem na całe zło.
Prezent dla Rodziców - byli zachwyceni występem!
Poznaniak 06.05.2019 09:28
Bardzo nam się podobało !!
Krystyna 06.05.2019 09:06
Jak zawsze świetny i niepowtarzalny. Szczerze polecam :)
Kasiunia 06.05.2019 09:00
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Poznań inne wydarzenia