koncert
11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej - W górach jest wszystko co kocham

koncert

11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej - W górach jest wszystko co kocham

11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej - W górach jest wszystko co kocham - Bilety na koncert

11. Wrocławski Przegląd Piosenki Studenckiej - W górach jest wszystko co kocham | Bilety na koncert

Rozkład jazdy

Koncerty poprowadzi Rafał "Profi" Tomczyk.

15:00 Przesłuchania Konkursu Wykonawców.
19:00 Początek wieczornego koncertu.
19:15 Laureaci zeszłorocznego Przeglądu - IGI Band.
20:00 Koncert "W górach jest wszystko co kocham", cz. I
        Mysza Michalska, Bart Adamczak i Czarek Rogalski (Ex Na Bani)
        Dom o Zielonych Progach
22:00 Ogłoszenie werdyktu Jury i koncert finałowy Konkursu Wykonawców.
23:00 Koncert "W górach jest wszystko co kocham", cz. II
        Siudma Góra
        Piotr Kędziora

Dom o Zielonych Progach

Jeden z czołowych przedstawicieli nowej fali piosenki turystycznej, obecny na polskich scenach nieprzerwanie od kilkunastu lat. Jego debiut wniósł powiew świeżości do kultury studenckiej, dał też podwaliny projektowi "W górach jest wszystko co kocham". Dziś Dom to grupa skupiająca w sobie czwórkę niezwykłych charakterów. Wojtek Szymański, Bartosz "Pelton" Zalewski, Basia Mendyk i Marcin Skaba to prawdziwie wybuchowa mieszanka, która potrafi nadać burzliwy charakter nawet spokojnej, górskiej poezji.

Najnowsza twórczość zespołu składa się zarówno ze spokojnych ballad, jak i żywiołowych rytmów. Różnorodność w połączeniu z profesjonalizmem i wspaniałym kontaktem z publicznością sprawia, że sobotni koncert Domu zapowiada się nadzwyczaj interesująco.
Mysza Michalska, Bart Adamczak i Czarek Rogalski (Ex Na Bani)

Trójmiejski zespół "Na Bani" to żelazny kanon piosenki turystycznej, jego historia sięga września 1992 roku. Onego czasu kilku wariatów zasiadło przed schroniskiem na Przegibku i spojrzawszy na górę o nazwie Bania ułożyło swoją pierwszą piosenkę. Początkowo działali pod nazwą HGW (Hej Góry Wysokie), później przemianowali się na "Na Bani". Od tej pory grywali na festiwalach jako wolna grupa, przez którą przewinęło się kilkunastu artystów.

W 2015 podjęli decyzję o zaprzestaniu koncertowania, zgodzili się jednak zagrać we Wrocławiu w innym składzie, nieco innym instrumentarium i przede wszystkim - w nowym repertuarze. Specjalnie dla Przeglądowej publiczności wystąpi trio: Mysza Michalska, Bart Adamczak i Czarek Rogalski!
Siudma Góra

Zespół powstały w 2005 roku, założony przez grupę przyjaciół chcących czerpać z muzyki jak najwięcej przyjemności. Nie regulujcie odbiorników, w jego nazwie nie ma ortu :-). Wywodzi się ona od lidera i założyciela zespołu, Zbigniewa Siudego, muzyka powiązanego z wieloma ciekawymi projektami poetyckimi.

Siudma Góra wykonuje autorskie kompozycje utrzymane w stylistyce "piosenki z tekstem", a w warstwie dźwięków przeplatane elementami folku, bluesa, jazzu i rytmów latyno. Pierwsza płyta zespołu - Daleko do gwiazd - ukazała się 29 stycznia 2010 r.
Piotr Kędziora

Nietuzinkowa postać sceny poetyckiej, laureat I miejsca wrocławskiego Przeglądu w 2012 roku. Twórczość Piotra niezwykle mocno szarpie za dusze słuchaczy, jest pełna wielu fascynacji - zwłaszcza tych religijnych, muzycznych i egzystencjonalnych. Solowe wykonanie utworów sprawia, że są odbierane bardzo osobiście. Zapewne i Ty znajdziesz w nich cząstkę siebie.

Warto wspomnieć, że dwie magiczne pieśni Piotra Kędziory - "W niebie mojego ojca" i "Leć aniele" - znalazły się na dziewiątym krążku serii "W górach jest wszystko co kocham".
IGI Band

Laureat I miejsca jubileuszowego X Wrocławskiego Przeglądu Piosenki Studenckiej. Zespół, który podbił zarówno serca publiczności, jak i Wysokiego Jury. Ma za sobą także wygraną na Bakcynaliach 2014 i kilku innych imprezach. Powstał w 2013 roku jako twór skupiający się na twórczości lawirującej pomiędzy piosenką żeglarską i turystyczną.

IGI Band zagra u nas wieczorny recital, na scenie pojawią się Tomasz Ignac Orzechowski (gitara, wokal), Robert Wójcicki (gitara), Przemek Wacyk (gitara basowa), Katarzyna Wasilewska (skrzypce + wokal).

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

(15)
Po ogromnym sukcesie pierwszej i drugiej edycji „Koncert Muzyki Filmowej”, już w tym roku trzecia edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej, gdzie będzie 30 nowych utworów, Multimedia oraz tancerze. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów. Znamy już nazwiska wszystkich Artystów, którzy wezmą udział w 3. Koncert Muzyki Filmowej. Na scenie usłyszymy takie gwizdy jak: Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Agata Nizińska, Kasia Moś, Tomasz Tomson Lach, Grzegorz Hyży, Sławek Uniatowski, Łukasz Zagrobelny, Beata Kozidrak – Gość Specjalny oraz Polską Orkiestraę Muzyki Filmowej, pod batu
22.02.2019, 19:00 Hala Urania
03.03.2019, 19:00 Hala Arena
22.03.2019, 19:00 Spodek
(76)
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne w październiku i listopadzie w sześciu miastach Polski. Bilety na koncert TRIBUTE TO... już w sprzedaży! Koncerty Tribute to... są wyjątkowym projektem muzycznym, będacym hołdem dla takich artystów jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon. Do współpracy nad tym projektem zzostali zaproszeni znakomici polscy artyści: Janusz Radek, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, Krzysztof Cugowski, Kasia Moś, Tomasz Tomson Lach, Baron, Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska. Wydarzenie poprowadzą Edyta Herbuś i Piotr Polk
06.10.2019, 20:00 Hala Globus
11.10.2019, 19:00 Hala Urania
18.10.2019, 19:00 Gdynia Arena
27.10.2019, 19:00 Spodek
(297)
W związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności koncertami w ramach “1984 TOUR”, na które wszystkie bilety wyprzedały się na długo przed samymi wydarzeniami, przygotowaliśmy drugą, znacznie obszerniejszą część trasy. W drugiej turze znajdzie się ponad 30 miast, nie tylko w Polsce. Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie,  że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 rok
07.06.2019, 20:00 Amfiteatr
(38)
Pierwszy taki koncert w Polsce! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny przedstawia premierowe widowisko sztuk wizualnych, połączone z mistrzowską Grą na Skrzypcach w wykonaniu Oleksandra Bozhyka – Gwiazdy ostatniej edycji programu „Mam Talent”! Zapraszamy na „Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej”! Podczas show zobaczycie: - mistrzowskie interpretacje utworów filmowych grane na trzech skrzypcach jednocześnie w wykonaniu Oleksandra Bozhyka - pokaz Speed Paintingu w wykonaniu VLODYRa – Najszybszego Malarza na Świecie - pokaz Malowania Światłem - pokaz Malowania Piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – prekursorki Sztuki Malowania Piaskiem w Polsce -
(80)
10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. Jakie są rezultaty
09.03.2019, 19:00 Aula UMK
21.03.2019, 19:00 Hala Gryfia