koncert

12 Tenorów & Diva

koncert

12 Tenorów & Diva

12 Tenorów & Diva - Bilety na koncert

12 Tenorów & Diva - Radom Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej | Kupuj Bilety Online

12 TENORÓW & DIVA z Nowego Jorku - Melanie Goerlitz

12 Tenors & Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, i nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci – obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącym głosem o wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji oraz zespół Kalophonia, wykonujący głównie utwory nawiązujące do stylu a cappella. Obok nich, na scenie zobaczymy Melanie Goerlitz gwiazdę z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest absolwentką prestiżowego Carnegie Mellon University w Pittsburghu, po którego ukończeniu otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz stypendium na studia mistrzowskie we Włoszech. Po ukończeniu klasy mistrzowskiej Melanie Goerlitz odniosła swój pierwszy sukces - profesjonalny debiut operowy w Nannetta Falstaff i Musetta w Cyganerii, który został zarejestrowany archiwalnie przez Radio City Rocckettes. Melanie Goerlitz zatrudniona jest w amerykańskim „National Tours” jako solistka specjalizująca się w wykonaniach „Swing Broadway Musical i Pop”.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie.

Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenors & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: Mamma Mia, Dancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston - All at once czy I wanna dance with someboby , Hallo - Beyonce czy duet Shallow z Bradlayem Cooperem i Lady Gagą z filmu Narodziny Gwiazdy nagrodzony Grammy w 2018 r. i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenors & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Radom

Recenzje

Cudowny koncert, wspaniałe głosy, piękny śpiew, wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia pełne emocji. Orkiestra na wysokim poziomie, super perkusista. Polecam ten koncert każdemu, naprawdę warto. Szóstka z plusem.
Repertuar dla każdego, przy bardzo wysokim poziomie wykonania. Publiczność doprowadzona do ekstazy! Były brawa, oklaski, owacje, tupanie, bisy, naszyjnik pereł rzucony na scenę...Warto było to przeżyć i zobaczyć. Chętnie obejrzałabym jeszcze raz.
Koncert cudowny, tenorzy, orkiestra i dyrygent także. 2,5 godz. cudownego przeżycia i wspaniałej zabawy. Czułam się na tym koncercie jak Alicja w Krainie Czarów. Serdecznie polecam.
Wspaniały koncert, rewelacyjna orkiestra i super głosy tenorów. Bawiliśmy się wyśmienicie. Polecam!!!
Bardzo dobry koncert, świetnie się bawiliśmy.
Niesamowici!!
Zabawa przednia. Tenorzy super. Diva ździebko mniej. Orkiestrze też nic nie brakuje. Zawsze mówią, że najlepszymi śpiewakami na świecie są Słowianie. I to się sprawdza.
Pięknie było.
Bardzo dziękuję za wspaniały koncert!!! Bardzo chętnie poszłabym jeszcze raz i oczekuję na ponowny występ we Wrocławiu
Diva mogłaby nie śpiewać, znacznie obniżała poziom koncertu.
Koncert super zorganizowany. Bogata treść i wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Nagłośnienie bardzo dobre. Występ tenorów i orkiestry wprowadzały w zachwyt. Prowadzący i zarazem dyrygent i wykonawca zarazem - super. Naprawdę godne polecenia i w przyszłości na pewno na tego typu koncertów będziemy na widowni jako "bogaci" jak określił humorystycznie prowadzący-dyrygent.
Wiesia i Staś 06.03.2020 10:40
Wspaniały koncert - głosy Panów naprawdę robią wrażenie, repertuar klasycznych tenorowych występów, które najczęściej wykonuje maksymalnie trzech:) tenorów w tej aranżacji rzucają na kolana. Dyrygent - klarnecista swoim występem także porywa i unosi wyżej i wyżej, super jeśli powtórzą kiedyś Wrocław na pewno znów zagościmy na koncercie.
Jaśko 06.03.2020 10:23
Wspaniały koncert !!!!. Kiedy człowiek usłyszy chór 12 mocnych, pięknych głosów ciarki na plecach gwarantowane !. Dziękujemy za tak miło spędzony czas .
Kaczuchy 06.03.2020 09:24

Polecane