koncert

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie.

koncert

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie.

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie. - Bilety na koncert

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie. - Rybnik Sala widowiskowa Fundacji PGE Energia Ciepła | Kupuj Bilety Online

Finał 24 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA'2020.

Wieczór rozpocznie się minirecitalem Laureatki 23 OFPA, Natalii Skorupki, natomiast gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni wraz z zespołem.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę Cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status platynowej płyty.
Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy „Pan i Pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Najnowszy utwór Ani „Księżyc nad Juratą” był jednym z przebojów lata 2019.
Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Organizator: Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła, Rybnik, ul. Podmiejska 43

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rybnik

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Rybnik inne wydarzenia