koncert

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

koncert

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale - Bilety na koncert

Ponad 100 osób na scenie! Fantastyczne głosy polskiej sceny muzycznej z towarzyszeniem Chóru Music Everywhere oraz Royal Symphony Orchestra pod batutą Jarosława Barów, wprowadzą Państwa w niezwykły filmowy świat najbardziej znanych i lubianych muzycznych przebojów. W koncercie pełnym dobrej energii i prawdziwych wzruszeń przy dźwiękach z ukochanych filmów wystąpią: Małgorzata Walewska Justyna Steczkowska Kasia Moś Krzysztof Cugowski / Piotr Cugowski Ryszard Rynkowski Włodzimierz Pawlik.

Koncert poprowadzą Katarzyna Figura oraz Tomasz Raczek.

Usłyszymy utwory m.in. z filmów Piraci z Karaibów, Star Wars, James Bond, Ojciec Chrzestny, Trędowata, Demony Wojny, Ziemia Obiecana, Psy oraz sieriali, m.in. Gra o Tron, Miasteczko Twin Peaks, Wiedźmin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.02.2022, 19:00 Hala CRS
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Recenzje i opinie: 4. Koncert Muzyki Filmowej + Seriale

Niestety ale cena nieadekwatna do jakości. Czuję się poniekąd okradziony. Widowisko przeciętne z dużą ilością słabych i nieznanych utworów. Szkoda czasu
Koncert warty obejrzenia brakowało mi bardzo oprawy graficznej takiej jak w 2018 roku
Koncert udany. Sądzę, że o pół godziny za długi. Nie warto aż tak przdłużać. Ktoś , kto pracował z kamerą nie umiał pokażać, np. trębacza w czasie występu. Nie miał refleksu /?/ i w czasie gry pana Gadziny nie zobaczyliśmy Go ani razu! Panowie od mikrofonów zbyt często miotali się po scenie. Bardzo przyjemne prowadzenie pana Raczka. Justyna Steczkowska klasą samą w sobie. Trochę szkoda, że orkiestra w każdym koncercie w innym składzie.
Trochę nie tego się spodziewałem. Bardzo słaba akustyka, mało występów, kiepski dobór repertuaru. Koncert uratowała orkiestra i chłopak od świateł.
Występ super ale nagłośnienie kiepskie. A najgorsze to to że koncert rozpoczął się z ponad 20 minutowy opóźnieniem. Nikt nie raczył nawet wytłumaczyć dlaczego
Świetny kpncert ,fajna hala choć miejsce kupione beznadziejne barierka zasłania widok , dobrze ze nie bylo kompletu to mozna bylo się przesiąść
Atmosfera super, prowadzący rewelacja, wykonawcy na 5. Fajnie było by gdyby podczas wykonywania utworów na telebimie ukazywały się wstawki z filmu.
To był pierwszy mój udział w tego typu koncercie. Jestem zadowolony ale nie w pełni. Winę za to ponoszą prawdopodobnie organizatorzy ponieważ na scenie zabrakło Katarzyny Figury ale seniora Cugowskiego i jego syna w zamian pojawił się drugi z syn Krzysztofa Cugowskiego mimo że nie był w zapowiedzi. Zabrakło również ścieżki dźwiękowej że Star Wars.... Bilet kupiłem w normalnie cenie więc trochę to dziwne.
Słaba akustyka i brak przysłowiowych ciar.
Sfera organizacyjna wydarzenia - katastrofa. Akustyk powinien zmienić pracę. Techniczna masakra- mikrofony sprzęgały, głośniki trzeszczały, szumiały. Próba zakończyła się 15 minut przed koncertem. Wszystko słyszeliśmy przez głośniki czekając na otwarcie drzwi. Po wejściu okazało sie, że nie ma naszego rzędu. Byliśmy przesadzanie z miejsca na miejsce.. Orkiestra średnio przygotowana. Najmocniejsze ogniwa koncertu to Artyści. Dla nich było warto!!!
Organizacja średnia-zbyt opóźnione rozpoczęcie. Sam występ artystów bardzo dobry, choć małe problemy z dźwiękiem-było słychać jakieś sprzężenie.
Było rewelacyjnie! Justyna jest magiczna. Pan Raczek- klasa sama w sobie, ale tak naprawdę wszyscy ARTYSCI byli rewelacyjnie i cudownie! Wspaniałe wydarzenie. Polecam.
Fantastyczna atmosfera, koncert przecudny, jestem pod ogromnym wrażeniem. Serdecznie polecam.

Polecane z kategorii koncert