koncert

4 Szmery

koncert

4 Szmery

4 Szmery - Bilety na koncert

4 Szmery - Mikołów Mikołowski Klub Studencki Fraktal | Kupuj Bilety Online

Gatunek: rock and roll
Członkowie zespołu:
Andrzej Tabor - dr
Grzegorz "Gabi" Gruca - gb
Sierściu - voc
Jacek Szwed - g
Arkadiusz Kluczewski - g

Działająca od 20 lat i pochodząca z Bochni formacja "4szmery", znana dotąd z wykonywania coverów legendarnego AC/DC, wydała swój pierwszy, w pełni autorski album. Płyta zatytułowana "Roll",zawiera 10 kompozycji, będących wypadkową fascynacji poszczególnych członków zespołu. Materiał został zarejestrowany na przełomie 2018 i 2019 roku.
Pochodzący z płyty singiel "Profil", dotarł do pierwszego miejsca "Turbo -top" Antyradia i utrzymywał się na liście przez 36 notowań.
Koncert w naszym ukochanym "Lesie" będzie jednym z pierwszych promujących naszą nową płytę!!!
Zapraszamy !!!!!

Naszym Gościem specjalnym na tym koncercie będzie grupa naszych Przyjaciół z "Diapositive" .
O sobie Piszą tak :
Jesteśmy pięciorgiem przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki i od grudnia 2014 roku tworzymy zgrany band, piszemy piosenki i gramy koncerty. Od pierwszej wspólnej próby rozpoczęliśmy pracę nad autorskim repertuarem. Nasza muzyka to rock, rock'n'roll z elementami bluesa, a teksty o historiach zwykłych ludzi, życiu, przypadkowych sytuacjach, myślach, stop-klatkach, snach, marzeniach i pragnieniach nie tylko naszych, ale też zasłyszanych gdzieś w ciągu dnia...
Po roku przygotowań, od 2016 wkroczyliśmy na krakowskie i śląskie sceny. W 2017 wydaliśmy mini album (EPka) zawierająca 7 utworów - projekt zrealizowaliśmy dzięki akcji crowdfundingowej. Nasze poczynania śledzą i opisują dziennikarze muzyczni (Top guitar, Twój blues, Muzyczne horyzonty, Brzoza muzyczna), jak również wzięliśmy udział w audycji Jacka Kurka w RadioEm. W 2018 roku mieliśmy przyjemność wystąpić na Bluesowej Barbórce w chorzowskiej Sztygarce, co skutkowało zaproszeniem na festiwal Lauba 2019. Mięliśmy również przyjemność wystąpić na małej scenie 39 Rawa Blues Festival w katowickim Spodku. Obecnie kończymy prace nad długogrającym krążkiem oraz singlem „Give me a ride” promującym nowy album.

A tak grają :
https://www.youtube.com/watch?v=0gT3l14ubfA
https://web.facebook.com/zespol.szmery/
http://4szmery.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Mikołów

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Mikołów inne wydarzenia