koncert

ATMASFERA Piotr Rubik

koncert

ATMASFERA Piotr Rubik

ATMASFERA Piotr Rubik - Bilety na koncert

ATMASFERA PIOTR RUBIK
Wyjątkowa trasa koncertowa to muzyczne spotkanie z Piotrem Rubikiem.
Koncert „Moja Historia” to największe przeboje w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym przedstawią zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje tych jakże lubianych piosenek. Co więcej, Piotr Rubik opowie ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami, a nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania! Z koncertem „Moja historia” Piotr Rubik odbył w 2016 roku tournee po USA i Kanadzie gdzie program ten został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność.
Wraz z Piotrem Rubikiem występują: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz
Trasa: Łódź , Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice, Lublin

Informacja:
Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje ATMASFERA Piotr Rubik

występ był super, polecam gorąco
marzena 05.06.2017 22:05
Bardzo miłe wydarzenie, które dało nam sporo radości, choć p. Piotr bez orkiestry ani chóru to jednak nie to...
RoB. 30.05.2017 20:11
Nagłośnienie w sektorach wyższych TRAGEDIA , nie można było słuchać koncertu , wszyscy byli poruszeni , tak nie można. Pan Rubik zasługuje na koncert w pełni profesjonalny.
Czujemy się bardzo zawiedzeni,w sektorze dostępnym przez internet fatalnie działało nagłośnienie,nic nie można było zrozumieć z pięknych tekstów piosenek.Cały czas był pogłos,żałujemy ,że nie przenieśliśmy się w trakcie na inny sektor ,może wtedy byłoby lepiej słychać.Ujawnił się przy tym szczękościsk niektórych wykonawców,bo próbowaliśmy odczytać tekst z ruchu ust,ale operator kamery pokazywał często fryzurę wykonawczyni albo jej plecy,więc i to zawiodło.To był nasz pierwszy i ostatni raz w tym lokalu.Bardzo żałujemy ,bo liczyliśmy na ucztę duchową a były tylko nerwy z bezsilności.
Przeżycie bardzo emocjonalne,chociaż pierwszy skład zespołu uważam nie ubliżając solistom za najlepszy
Bardzo ciekawy koncert, dobrze poprpwadzony
Jack 22.05.2017 16:03
Koncert SUUUUPER. Wokaliści piersza klasa. Można by się troszkę przyczepić do pana Marcin Januszkiewicza- w/g mnie troszkę przerysowany przekaz emocjonalny. Dałbym minus ekipie technicznej - obraz na telebimach nie był zsynchronizowany z dźwiekiem-troche się spóźniał. Trudno się to oglądało. Ale poza tym REWELACJA !!!!
Tomek 20.05.2017 12:34
Bardzo miła atmosfera. Porządne głosy. Polecam!

Polecane z kategorii koncert