koncert Aga Zaryan

Aga Zaryan - Piosenki Niny Simone

koncert Aga Zaryan

Aga Zaryan - Piosenki Niny Simone

Aga Zaryan - Piosenki Niny Simone - Bilety na koncert

Koncertem Piosenki Niny Simone Aga Zaryan składa hołd tej wybitnej wokalistce. Usłyszymy największe przeboje z repertuaru Niny Simone, m.in. My Baby Just Cares For Me, Don't Let Me Be Misunderstood, I Want a Little Sugar in My Bowl czy Lilac Wi-ne.

Nina Simone to ikona muzyki XX wieku, postać tragiczna. Legendarna ze względu na charyzmatyczny głos i swój sceniczny temperament. Druga z bohaterek projektu to równie interesująca, ale mniej znana Abbey Lincoln, kobieta nietuzinkowa o silnej osobowości, mówi się o niej ostatnia wielka dama złotej ery jazzu.

Aga Zaryan jest rozpoznawalną w świecie wokalistką jazzową. Jej płyty ukazują się w legendarnej wytwórni jazzowej Blue Note Records. Występuje z powodzeniem na niezliczonych scenach, m.in. w renomowanych klubach europejskich i amerykańskich, w Japonii, Chinach, Turcji, Rosji, Izraelu oraz Islandii.

Swój sukces zawdzięcza znakomitym umiejętnościom wokalnym, charyzmie scenicznej oraz możliwości współpracy z najznamienitszymi muzykami na świecie. Koncerty Agi Zaryan słyną z niezwykłej atmosfery oraz mistrzowskiego poziomu wykonywanej muzyki.

Jak mówi Aga: Simone i Lincoln to kobiety, których artystyczna postawa od wielu lat mnie inspiruje, tym projektem chciałabym je upamiętnić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Aga Zaryan - Piosenki Niny Simone

Przepiękny koncert. Artystka pokazała kolejny raz swój wielki kunszt i czarowała głosem. Fortepian kontrabas i perkusja znakomicie dopełniały tworząc głębie dzwięku. Widać ze tworzenie musyki daje im wielką przyjemność.

Polecane z kategorii koncert