spektakl

Alicja Janosz Dzieciom - spektakl muzyczny

spektakl

Alicja Janosz Dzieciom - spektakl muzyczny

Alicja Janosz Dzieciom - spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy najmłodszych słuchaczy oraz ich rodziców na niezwykłe spotkanie z piosenką.
30 maja w ramach Letniej Akademii Malucha RAJ NAJNAJ zaprezentuje się projekt muzyczny "Alicja Janosz Dzieciom"!

Projekt "Alicja Janosz Dzieciom" powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z Bartoszem Niebieleckim - producentem krążka, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny. Krążek składa się z 10 piosenek oraz z 10 podkładów - do każdej z nich. Piosenki są różnorodne brzmieniowo i osadzone w wielu gatunkach muzycznych, od folku poprzez swing i reggae, skończywszy na tanecznym funky. Wydaniu płyty towarzyszą energetyczne koncerty, grane przez zawodowych muzyków, znanych ze współpracy z topowymi polskimi artystami, takimi jak Anita Lipnica, Katarzyna Groniec, LUC, Mesajah i wielu innych.

Na spektaklu, oprócz piosenek z płyty usłyszymy również największe hity z bajek Disney'a czy z Akademii Pana Kleksa.

Alicja Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji programu „Idol“. Laureatka wielu festiwali w kraju i zagranicą. Ma na koncie 3 solowe płyty. Laureatka 2 złotych płyt. Prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Wolnej Szkole w Domaszczynie, w Ośrodku Działań Twórczych Światowid oraz w Vertigo Jazz Club we Wrocławiu, gdzie regularnie gra koncerty dla dzieci i nie tylko.
Z powołania propagatorka rodzicielstwa bliskości i zdrowego odżywiania. Tworzy piosenki i koncertuje. Prowadzi bloga i pisze felietony do magazynu EkoStyle. Od 6 lat mama Tymka.

„Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności.“

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Alicja Janosz Dzieciom - spektakl muzyczny

Świetna zabawa na koncercie, dzieciaki zachwycone i to było najważniejsze ;)
Świetny kontakt Pani Alicji z dziećmi. Wszyscy bawili się cudownie. Większość dzieci bawiła się na scenie.
Super! Polecamy

Polecane z kategorii spektakl