koncert
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Okrągły Jubileusz, Gość specjalny: Artur Andrus

koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Okrągły Jubileusz, Gość specjalny: Artur Andrus

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Okrągły Jubileusz, Gość specjalny: Artur Andrus - Bilety na koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Okrągły Jubileusz, Gość specjalny: Artur Andrus - Łódź Teatr Wielki | Bilety na koncert

Jubileuszowy koncert Alicji Majewskiej! Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką „OKRĄGŁY JUBILEUSZ” - Włodzimierz Korcz. Jako gość specjalny w koncercie udział weźmie, niezrównany Artur Andrus – piosenkarz, autor tekstów, satyryk i konferansjer. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im „Warsaw Opera Quartet”.
Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 40 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Festiwalu w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych FPP. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Wylansowała szereg przebojów m. in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, a w 2016 r. „Wszystko może się stać”.Z pewnością na tym koncercie pojawią się kolejne, nowe, wspaniałe utwory.
To będzie niezapomniany Jubileusz w wyjątkowej oprawie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny wieczór pełen emocji, wspomnień i wzruszeń.
Bardzo fajny koncert jak zwykle piękny spiew i atmosfera Super
Duży profesjonalizm artystyczny, wspaniała atmosfera koncertu. Polecam
REWELACJA !!!!
To byl wspanialy koncert ! Pani Alicja cudowna , jej goscie rowniez . To byl niezapomniany wieczor
Pełen profesjonalizm. Wysoka kultura osobista, muzyczna. Piękny głos w drobnym ciele. Z ogromną przyjemnością słucha się nie tylko muzyki, ale także tekstów piosenek. Miłym akcentem było nawiązanie do Łodzi poprzez teksty łódzkich autorów i fakt, że to rodzinne miasto p. Korcza. Pan Artur Andrus to osobna bajka. Mógłby tylko stać na scenie nie otwierając ust a i tak wszyscy bawiliby się do łez :)
Małgosiek 19.03.2019 13:09
Koncert wspaniały , odpowiednie nagłośnienie. Koncert na wysokim poziomie jak na profesjonalnych wykonawców Pani Alicja Majewska i Pan Włodzimierz Korcz przystało. Wspaniała uczta dla ducha. Polecam , warto
Teresa 19.03.2019 09:00
Było super. Piękny koncert i dużo śmiechu. Artur jak zwykle "wymiata ".
mycha 19.03.2019 08:36
Koncert był niesamowity. Przeżycia duchowe nie do ocenienia. Gwiazda przez wielkie G. Duet który tworzą z Panem Korczem klasa.
margo 19.03.2019 08:31
absolutny niewypał !! - koncert estradowy w sali gdzie widzowie zamiast oglądać wykonawców widzą plecy osoby siedzącej rzędy wcześniej. Wyszłam z koncertu bo mimo pięknego głosu Pani Majewskiej nie było dla mnie przyjemne wpatrywanie się w kilkadziesiąt pleców.( siedziałam w 30 rzędzie - bilety po 99,00 złotych !! ). Nie kupię już biletów do tego obiektu .