Recenzje
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Okrągły Jubileusz, Gość specjalny: Artur Andrus

Recenzje

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Okrągły Jubileusz, Gość specjalny: Artur Andrus

1
bardzo fajny koncert. Polecam
ciupa11 07.04.2019 22:09
Spodziewałem się lepszego nagłośnienia. Mimo, iż występ miał miejsce w filharmonii, to nagłośnienie nie było najlepsze. W pewnym momencie piosenkarka sama musiała zwrócić uwagę nagłośnieniowcowi, że jej mikrofon jest za cicho. Na niewiele się to zdało, ponieważ później było cały czas tak samo, przez co Alicję Majewską ciężko było zrozumieć podczas "anegdot" pomiędzy piosenkami.
Cudowny wieczór pełen emocji, wspomnień i wzruszeń.
Bardzo fajny koncert jak zwykle piękny spiew i atmosfera Super
Duży profesjonalizm artystyczny, wspaniała atmosfera koncertu. Polecam
REWELACJA !!!!
To byl wspanialy koncert ! Pani Alicja cudowna , jej goscie rowniez . To byl niezapomniany wieczor
Pełen profesjonalizm. Wysoka kultura osobista, muzyczna. Piękny głos w drobnym ciele. Z ogromną przyjemnością słucha się nie tylko muzyki, ale także tekstów piosenek. Miłym akcentem było nawiązanie do Łodzi poprzez teksty łódzkich autorów i fakt, że to rodzinne miasto p. Korcza. Pan Artur Andrus to osobna bajka. Mógłby tylko stać na scenie nie otwierając ust a i tak wszyscy bawiliby się do łez :)
Małgosiek 19.03.2019 13:09
Koncert wspaniały , odpowiednie nagłośnienie. Koncert na wysokim poziomie jak na profesjonalnych wykonawców Pani Alicja Majewska i Pan Włodzimierz Korcz przystało. Wspaniała uczta dla ducha. Polecam , warto
Teresa 19.03.2019 09:00
Było super. Piękny koncert i dużo śmiechu. Artur jak zwykle "wymiata ".
mycha 19.03.2019 08:36
Koncert był niesamowity. Przeżycia duchowe nie do ocenienia. Gwiazda przez wielkie G. Duet który tworzą z Panem Korczem klasa.
margo 19.03.2019 08:31
absolutny niewypał !! - koncert estradowy w sali gdzie widzowie zamiast oglądać wykonawców widzą plecy osoby siedzącej rzędy wcześniej. Wyszłam z koncertu bo mimo pięknego głosu Pani Majewskiej nie było dla mnie przyjemne wpatrywanie się w kilkadziesiąt pleców.( siedziałam w 30 rzędzie - bilety po 99,00 złotych !! ). Nie kupię już biletów do tego obiektu .
1