koncert
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz - Bilety na koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz - Dąbrowa Górnicza Pałac Kultury Zagłębia | Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert Alicji Malewskiej, której towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką OKRĄGŁY JUBILEUSZ - Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.
Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 40 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Wylansowała szereg przebojów m. in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, a w 2016 r. „Wszystko może się stać”. Mamy nadzieję, że na koncercie jubileuszowym pojawią się kolejne nowe, wspaniałe utwory

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Dąbrowa Górnicza

Recenzje

Wspaniali. Wszyscy. Pełen profesjonalizm i szacunek dla widzów.
Pani Alicja Majewska jest wspaniałą artystką estradową i od wielu, wielu lat wraz z Panem Włodzimierzem Kurcze raczą nas niezwykłymi doznaniami wokalnymi i duchowymi. Jestem pod wielkim wrażeniem pełnej ekspresji i żywiołowości artystki.
Wieczór przemiły 😉 Artyści przez duże A.
Super, świetnie, ekstra, bomba!!!!!
Fantastyczna atmosfera, super nagłośnienie, Alicja Majewska - jedyna w swoim stylu, piękny głos !!!
Fantastyczny koncert! Oby więcej takich w naszym Włocławku!
Pani Majewska i Pan Korcz zachwycają. Nie tylko muzyką, ale też poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Koncert znakomity, profesjonalnie przygotowany. Pani Alicja nadal w świetnej formie wokalnej. Koncert był okazją nie tylko do prezentacji talentu piosenkarki, ale i ukazywał inne piękne oblicza muzyki: występ fortepianowy Pana Włodzimierza Korcza na 6+ oraz kwartetu smyczkowego - brylancik. Po koncercie spotkanie z Panią Alicją i Włodzimierzem, zdjęcia, podpisywanie płyty - kontakt z artystami będziemy wspominać bardzo miło i serdecznie, bezcenne doświadczenie. Polecamy koncerty Pani Majewskiej wszystkim , nie tylko fanom!
Fantastyczny koncert, wspaniali artyści.
Pełen profesjonalizm polecam.
Rewelacyjny koncert, pełen wzruszeń i pięknej muzyki.
koncert fantastyczny cudna Pani Alicja i Pan Korcz
Fantastyczny koncert
Koncert bardzo dobry
super występ,świetne brzmienie z kwartetem,rewelwcyjny jak zawsze Włodzimierz KOrcz
Bardzo dobry wystep oraz organizacja.
Super koncert. Świetnie się bawiłam.
Piękny koncert. Wart było uczestniczyć w takim wydarzeniu
Cudowny koncert. Artystka jak zwykle pokazała klasę, a głos wręcz rozsadzał scenę. Przeżyłam wspaniałe chwile podczas koncertu. Jedyny minus to skromniutki bukiet tulipanów dla p.Alicji od organizatorów.
Wielka przyjemność słuchać Pani Alicji Majewskiej. Piosenki zawierające treść, "wzięte z życia". Pani Alicja miła, ciepła szanująca publiczność, nie "gwiazdorzy". Pozostali wykonawcy również na szóstkę.
Super koncert
było tak jak się spodziewałem-super
Fantastyczny koncert:)
Impreza bardzo udana - mile spędzony wieczór. Pozdrawiam
Ocena bardzo pozytywna. Była to dla mnie , jak i dla męża prawdziwa "uczta". Wspaniali artyści, niesamowity głos Pani Alicji, piękne treści nowych piosenek, dawka wzruszeń i dobrego humoru. Dziękuję
Muzycy wspaniali. Oświetleniowcy w CKK Jordanki powinni się trochę podszkolić.
Znać mistrza, sama wokalistka i jej akompaniator oraz towarzyszacy kwartet smyczkowy klasa sama w sobie - światowy poziom. Formuła nowoczesna, dynamiczna, absorbująca widza. Dobrze spędzony czas. Owacje na stojąco - zasłużone w pełni. Wspaniały głoś towarzyszący mi od 40 lat. :) którym niezmiennie zachwycam. PS.Byłyśmy w trójkę - wszyskie zachwycone.
Fantastyczny koncert:) pełen profesjonalizm; piękne piosenki z mądrym tekstem
Jestem pod wielkim wrażeniem :) tego koncertu. Artystka p. Majewska zachwyciła mnie swoją osobą. Jej głos, jej uśmiech, jej wdzięk, jej niezwykle sympatyczny kontakt z publicznością a przy tym pełna klasa i kobiecość, sprawiły że koncert był fenomenalny. Swoim wdziękiem, humorem oraz głosem zachwycił mnie również p. Korcz. Duże ukłony również w stronę kwartetu smyczkowego. :) Ps. podziękowania dla Mojej! Połóweczki:) za cudowną niespodziankę i niezwykle wyjątkowe chwile w trakcie koncertu:)
Koncert super, choć Pani Alicja chyba była lekko przeziębiona. Na szczęście bardziej to było słychać kiedy mówiła niż kiedy śpiewała. Tak czy inaczej warto było.
WIĘCEJ
ZWIŃ