koncert
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz - Bilety na koncert

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet - Okrągły jubileusz - Grudziądz Centrum Kultury Teatr | Bilety na koncert

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się ten żagiel bieli, Być kobietą - nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej. W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i - oczywiście - przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Grudziądz

Recenzje

Dzień dobry. Koncert Pani Alicji Majewskiej był cudowny. Natomiast co do organizacji, czujemy się wprowadzeni w błąd, jeśli chodzi o godzinę koncertu. Otrzymaliśmy informację, że zmianie uległa godzina koncertu. Ze strony internetowej dowiedzieliśmy się , że koncert odbędzie się o godz. 18.00. Ogromne zdziwienie nas ogarnęło, gdy na miejscu okazało się, że obowiązująca godzina to 19.00 , a Wejherowskie Centrum Kultury z przekazaną do nas informacji nie ma nic wspólnego. I to tyle. Pozdrawiam.
Wspaniały występ. Głos nadal idealny. Artyści na medal.
Wspaniali. Wszyscy. Pełen profesjonalizm i szacunek dla widzów.
Pani Alicja Majewska jest wspaniałą artystką estradową i od wielu, wielu lat wraz z Panem Włodzimierzem Kurcze raczą nas niezwykłymi doznaniami wokalnymi i duchowymi. Jestem pod wielkim wrażeniem pełnej ekspresji i żywiołowości artystki.
Wieczór przemiły 😉 Artyści przez duże A.
Super, świetnie, ekstra, bomba!!!!!
Fantastyczna atmosfera, super nagłośnienie, Alicja Majewska - jedyna w swoim stylu, piękny głos !!!
Fantastyczny koncert! Oby więcej takich w naszym Włocławku!
Pani Majewska i Pan Korcz zachwycają. Nie tylko muzyką, ale też poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Koncert znakomity, profesjonalnie przygotowany. Pani Alicja nadal w świetnej formie wokalnej. Koncert był okazją nie tylko do prezentacji talentu piosenkarki, ale i ukazywał inne piękne oblicza muzyki: występ fortepianowy Pana Włodzimierza Korcza na 6+ oraz kwartetu smyczkowego - brylancik. Po koncercie spotkanie z Panią Alicją i Włodzimierzem, zdjęcia, podpisywanie płyty - kontakt z artystami będziemy wspominać bardzo miło i serdecznie, bezcenne doświadczenie. Polecamy koncerty Pani Majewskiej wszystkim , nie tylko fanom!
Fantastyczny koncert, wspaniali artyści.
Pełen profesjonalizm polecam.
Rewelacyjny koncert, pełen wzruszeń i pięknej muzyki.
koncert fantastyczny cudna Pani Alicja i Pan Korcz
Fantastyczny koncert
Koncert bardzo dobry
super występ,świetne brzmienie z kwartetem,rewelwcyjny jak zawsze Włodzimierz KOrcz
Bardzo dobry wystep oraz organizacja.
Super koncert. Świetnie się bawiłam.
Piękny koncert. Wart było uczestniczyć w takim wydarzeniu
Cudowny koncert. Artystka jak zwykle pokazała klasę, a głos wręcz rozsadzał scenę. Przeżyłam wspaniałe chwile podczas koncertu. Jedyny minus to skromniutki bukiet tulipanów dla p.Alicji od organizatorów.
Wielka przyjemność słuchać Pani Alicji Majewskiej. Piosenki zawierające treść, "wzięte z życia". Pani Alicja miła, ciepła szanująca publiczność, nie "gwiazdorzy". Pozostali wykonawcy również na szóstkę.
Super koncert
było tak jak się spodziewałem-super
Fantastyczny koncert:)
Impreza bardzo udana - mile spędzony wieczór. Pozdrawiam
Ocena bardzo pozytywna. Była to dla mnie , jak i dla męża prawdziwa "uczta". Wspaniali artyści, niesamowity głos Pani Alicji, piękne treści nowych piosenek, dawka wzruszeń i dobrego humoru. Dziękuję
Muzycy wspaniali. Oświetleniowcy w CKK Jordanki powinni się trochę podszkolić.
Znać mistrza, sama wokalistka i jej akompaniator oraz towarzyszacy kwartet smyczkowy klasa sama w sobie - światowy poziom. Formuła nowoczesna, dynamiczna, absorbująca widza. Dobrze spędzony czas. Owacje na stojąco - zasłużone w pełni. Wspaniały głoś towarzyszący mi od 40 lat. :) którym niezmiennie zachwycam. PS.Byłyśmy w trójkę - wszyskie zachwycone.
WIĘCEJ
ZWIŃ