Recenzje
Alicja Majewska

Recenzje

Alicja Majewska

Koncert fantastyczny! Pani Alicja Cudowna Artystka. Piękny głos, kultura na najwyższym poziomie. Atmosfera na koncercie bardzo sympatyczna. Na długo ten koncert pozostanie w moim sercu i pamięci.
Sam występ był perfekcyjny. Przeplatany świetną, humorystyczną konferansjerką w wykonaniu wszystkich wykonawców. Po prostu uczta... Niestety jedną gwiazdkę odejmuję za słabe nagłośnienie, co wynika tylko i wyłącznie z braku profesjonalizmu osób zajmujących się tym tematem w Ośrodku Kultury Arsus.
Cudownie, klimatycznie i z zaskakującym poczuciem humoru:)
Super koncert wspaniała atmosfera
Przepiękny koncert, przepiękne utwory i słowa. Występ na najwyższym poziomie artystycznym.
Przecudowny koncert! Wyszliśmy zachwyceni, pełni pozytywnej energii! Pani Majewska i Pan Korcz jak zwykle muzycznie na najwyższym poziomie i do tego prezentują niewymuszoną elegancję i klasę.
Fantastyczny wieczór
Wspaniała artystka! Świetny show, sympatyczna konferansjerka w wykonaniu Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza, doskonałe dowcipne intermezzo Warsaw Opera Quartettu. Dwie godziny doskonałej zabawy.
Mokotowianin 25.05.2019 20:18
Koncert fantastyczny bardzo udany, lubię koncerty Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza są bardzo udane.Jak tylko jestem w stanie być na koncercie to nigdy sobie nie odmawiam. Bywałam też na koncertach Alicji, Włodzimierza i nieżyjącego Wodeckiego to było Coś co warto było być na koncercie. Pięć gwiazdek w moim odczuciu to za mało są warci wiele więcej. Jeżeli mogę prosić o informację o koncertach to będę wdzięczna. Pozdrawiam
Wspanialy koncert. Bylam z mama, obie jestesmy zadowolone, kazda minuta dwugodzinnego koncertu wypelnione pieknem, humorem, klasa. Jak ja sie ciesze ze w czasach kiczu i mainstreamu moge jeszcze uczestniczyc w czyms tak wartosciowym jak taki koncert. Pani Alicja we wspanialej formie, piekna, seksowna, usmiechnieta. Pan Korcz niezly kabareciarz, kwartet smyczkowy- pieknie gral, dziekuje za motyw 07 zglos sie! Wg mnie dzwiekowiec zle ustawil pianino Pana Korcza, dzwiek dominowal nad wokalem Pani Alicji. Polecam kazdemu kto ceni dobra muzyke ktora laczy pokolenia
Występ na wysokim poziomie. Pani Alicja dała z siebie wszystko. Mam jedynie uwagę do nagłośnienia sali. Niestety według mnie sprzęt nagłaśniający dom kultury ma do wymiany. Bardzo dużo słów piosenek brzmiało niewyraźnie, niejednokrotnie nie rozumiałam co pani Alicja śpiewa. Za występ 10/10, za nagłośnienie 1.
Piękne stare piosenki oraz piekne nowe piosenki. Spokojne, melodyjne, można je zanucić w porownaniu do tych nowoczesnych piosenek, gdzie jest łubu dupu i gitary elektryczne uszy świdrują, a perkusja nawala aż głowa boli
wspaniały koncert
Koncert jak zwykle świetny. Cudowne kompozycje pana Korcza, piękne i mądre teksty nietuzinkowych autorów , doskonale wykonane przez panią Alicję i muzyków. Tacy artyści to perełki wśród powszechnego zalewu szmiry i tandety. Można by powiedzieć, że dzięki takim ludziom ,,Żyć się chce".
Występ bardzo piękny, zaskakujący. Bardzo się cieszę że mogłam brać udział w takim wydarzeniu.
występ Alicji Majewskiej i pozostałych osób jak zwykle na bardzo wysokim poziomie łącznie z poczuciem humoru. Impreza godna polecenia
Rewelacja! Pani Alicja - jak zawsze przepiękny, mocny głos; Pan Włodzimierz - absolutny mistrz fortepaniu no i... pan Michał - totalne zaskoczenie! Wspaniały koncert , a właściwie show. Polecam!
Mistrzostwo Świata!!!
Super 😀😀. Wiadomo artyści I klasa i dodatkowo prawie na "dotknięcie ręką" Moje klimaty młodości. Wspaniały koncert, niczego innego się nie spodziewałem. Szkoda że w atmosferze kawiarni (jedzenia i picia) - zasługują na inne miejsce do prezentacji swego artyzmu. Ale cóż takie czasy. Serdecznie dziękuję i życzę aby jak najdłużej pozostali na scenie.
Wspaniały koncert. Pani Alicja nadal w świetnej formie wokalnej. A wzmocnienie pary Majewska / Korcz kwartetem smyczkowym okazało się bardzo dobrym pomysłem. Szacunek dla nich za wykonanie podkładu muzycznego do "07 Zgłoś się".