koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - Bilety na koncert

Duet, którego atutem są niepospolite, znakomicie do siebie dobrane głosy oraz bogactwo nastrojów, zawarte w tekstach i melodiach wykonywanych na scenie. Znani dobrze publiczności przede wszystkim za sprawą twórczości Andrzeja (ballady żeglarskie), jak również dzięki wspaniałej interpretacji piosenek Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej (Ballady na dwa serca).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Wspaniali wykonawcy w bardzo zróżnicowanym repertuarze. Warta docenienia nie tylko niesamowita wrażliwość muzyczna, ale też poczucie humoru oraz kontakt z publicznością. Ponieważ pogoda nie dopisała, koncert odbył się w sali zamiast na dziedzińcu. Sala ze świetną akustyką.
koncert był wspaniały.jak najwięcej tego typu wydarzeń proszę planować.
Super 👍👍
To był fantastyczny wieczór.
Występ super.!!! Gorzej z niewygodnymi siedzeniami w Browarze B.!
Niezapomniane wrażenia - kulturalne, artystyczne, empatyczne, a poziom przeżyć duchowych wystarczy na długo i zrekompensuje to, co dzieje się wokół nas i z nami na co dzień.
Super, rewelacyjnie spędzony czas
Wspaniały występ ,pierwszy raz we Włocławku. Wprowadzili w piękny bajkowy klimat .Trwał 2 godziny a czas się zatrzymał. Polecam
Obiekt na wysokim poziomie. Ceny przystępne, organizacja bardzo przyzwoita. Dominika i Andrzej nieodmiennie wzruszający i wspaniali. Czekamy na kolejne koncerty z niecierpliwością... Ewa i Marek.
Wykonawcy wspaniali , jak zawsze . Ballady w wykonaniu P.Dominiki poruszają serce . Szkoda ,że publiczność była mało aktywna , w innych miastach podczas koncertu P Dominiki I P Andrzeja śpiew z sali zdecydowanie rozchodził się dużym echem .
Wraz z żoną jesteśmy zachwyceni koncertem. Pani Dominika I Pan Andrzej tworzą wspaniały duet zabierając słuchaczy w podróż na falach piosenek własnego autorstwa a także Okudżawy, Wysockiego i innych. Na miłą, ciepłą atmosfera koncertu miało też wpływ miejsce koncertu - Centrum Kultury we Włocławku mieszczące na terenie dawnego browaru Bojańczyka.

Polecane z kategorii koncert