koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Andrzej Piaseczny - Akustycznie - Bilety na koncert

Andrzej Piaseczny - Akustycznie - Bytom Bytomskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.

Będą to szczególne koncerty zapewniające bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje Andrzeja, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert sam sobie jak zawsze cudowny, klimatyczny. Pan Andrzej jak zawsze wprowadził wspaniały klimat. Jest to chyba mój 5 lub 6 koncert. Nie miałam nigdy okazji poczekać i poprosić o autograf na płycie. Ale tego dnia zostałam na noc w Toruniu specjalnie po to aby to zrobić. Mimo,że koncert był bardzo kameralny, to Pan Andrzej nie wyszedł. Czułam się razem z koleżankami bardzo zawiedziona. Wyjazd na koncert Pana Andrzeja jest naszym corocznym rytuałem. Warszawa, Wrocław, Rumia, Gdynia, Toruń, Wejherowo...byłyśmy tam. Może kiedyś jeszcze będę mogła wczuć się w tą piękną muzykę i głos, mimo tego zawodu który nas teras spotkał. Może wtedy P.Andrzej poświęci chwilę fanom.
Wyrażając opinię, pewnie się powtórzę, że koncert był po prostu genialny, magiczny, zagrany na 100%... ale taki właśnie był! Kontakt Andrzeja z publicznością wspaniały. Jego pogawędki z fanami między utworami - bezcenne:) I ten taniec... Fanki w pierwszych rzędach się rozpływały, ja wśród nich też:) Polecam szczególnie kobietom!
Brak mi słów, by wyrazić wszystkie emocje, które mi towarzyszyły podczas koncertu. Andrzej Piaseczny jest znakomitym wokalistą i potrafi swobodnie nawiązać kontakt z publicznością. To był mój trzeci koncert tego Artysty, za każdym razem odkrywam Go na nowo ❤️❤️❤️
Koncert kameralny, w bardzo miłej atmosferze i w pięknym wnętrzu.
Koncert był wyjątkowy, bardzo emocjonalny a to za sprawą nietypowego wokalisty. Świetny kontakt z publicznością
Andrzej Piazeczny jak zawsze rewelacja. Natomiast miejsce porazka.Slaba widocznosc, ludzie zaslaniali sobie nawzajem.
Super koncert, Pan Andrzej stworzony do tego by być na scenie ;) szkoda tylko że po koncercie nie można było otrzymać autografu.
Koncert przyjemny , ogólnie polecam, jednak z małym zastrzeżeniem zdecydowanie za duzo wywodów miedzy utworami , czasami czułam sie jak bym zakupiła bilet na kabaret a nie na koncert .
Wspaniały, ciepły koncert. "Piasek" swoją poetycką umiejętnością komunikowania się z publicznością stworzył niesamowitą atmosferę.
Było świetnie jak zwykle 😀
Koncert zaliczam do udanych , minus dla akustyka nie podołał zadaniu
Jak już ktoś napisał. Artysta sam siebie broni - talent, elokwencja, wysoka kultura. Na takie koncerty chce się chodzić. Było i coś starego i coś nowego i coś skradzionego. Czuję jednak mały niedosyt.....
Cudowny koncert, piękne aranżacje, pogaduszki Artysty i urocza pomyłeczka w tekście. Każdy koncert to nowe zauroczenie tak Artystą jak i jego kontaktem z publicznością!!
Andrzej jak zawsze rewelacja, koncert super....czekam na kolejne
Prawdziwa uczta dla duszy :) Cudny koncert. Andrzej śpiewał pięknie, czarował publiczność anegdotami, lekko momentami nostalgicznie bez zadęcia . muzycy z pierwszej ligi. Gorąco polecam.
Fantastyczny koncert , idealne zestawienie cudownego głosu, dźwięku i sali z charakterystycznym półmrokiem i dymem w powietrzu . Cudownie
Było cudownie, niepowtarzalny klimat i atmosfera.
Wspaniały koncert , energetyczny. I jak nigdy nie przepadałam za piosenką Budzikom Śmierć wykonanie akustyczne na nowo pozwoliło mi ją odkryć :)
Piasek na żywo jest jeszcze lepszy niż w TV. Chyba najlepszy z kameralnych na jakim byliśmy
Koncert bardzo klimatyczny. Pan Andrzej nawiązał świetnie relacje z publicznością.
Super koncert, oby takich więcej!
Koncert udany. Szkoda że nie można było dostać autografu ani zrobić sobie zdjęcia
Bardzo dobry koncert. Artysta z rewelacyjnym kontaktem z publiką. O Artyście nie trzeba pisać, broni się sam. Kilka słów o zespole - rewelacyjni muzycy z pasją grania. Strona techniczna koncertu super
Fenomenalny artysta i genialny koncert.
Koncert wspaniały! Andrzej Piaseczny jest profesjonalistą i wielkim artystą. Jego talent, poczucie humoru, wrażliwość i szacunek do drugiego człowieka tworzą niezwykłą atmosferę oraz niezapomniane wrażenia.
super koncert ,wyjątkowa atmosfera i super zabawa
cudowny magiczny koncert-zresztą jak zawsze
Świetna dawka nie tylko wspaniałej muzyki, ale także poczucia humoru Artysty. Czekam z niecierpliwością, na kolejny koncert, tym razem z nowej trasy O mnie, o Tobie, o Nas".
Bardzo sympatycznie.
Wszystkie koncerty Andrzeja Piasecznego sa wspaniale
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane