koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Andrzej Piaseczny - Akustycznie - Bilety na koncert

Andrzej Piaseczny - Akustycznie - Słupsk Polska Filharmonia Sinfonia Baltica | Kupuj Bilety Online

Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.

Będą to szczególne koncerty zapewniające bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje Andrzeja, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Słupsk

20.02.2021, 19:30 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Koncert sam sobie jak zawsze cudowny, klimatyczny. Pan Andrzej jak zawsze wprowadził wspaniały klimat. Jest to chyba mój 5 lub 6 koncert. Nie miałam nigdy okazji poczekać i poprosić o autograf na płycie. Ale tego dnia zostałam na noc w Toruniu specjalnie po to aby to zrobić. Mimo,że koncert był bardzo kameralny, to Pan Andrzej nie wyszedł. Czułam się razem z koleżankami bardzo zawiedziona. Wyjazd na koncert Pana Andrzeja jest naszym corocznym rytuałem. Warszawa, Wrocław, Rumia, Gdynia, Toruń, Wejherowo...byłyśmy tam. Może kiedyś jeszcze będę mogła wczuć się w tą piękną muzykę i głos, mimo tego zawodu który nas teras spotkał. Może wtedy P.Andrzej poświęci chwilę fanom.
Wyrażając opinię, pewnie się powtórzę, że koncert był po prostu genialny, magiczny, zagrany na 100%... ale taki właśnie był! Kontakt Andrzeja z publicznością wspaniały. Jego pogawędki z fanami między utworami - bezcenne:) I ten taniec... Fanki w pierwszych rzędach się rozpływały, ja wśród nich też:) Polecam szczególnie kobietom!
Brak mi słów, by wyrazić wszystkie emocje, które mi towarzyszyły podczas koncertu. Andrzej Piaseczny jest znakomitym wokalistą i potrafi swobodnie nawiązać kontakt z publicznością. To był mój trzeci koncert tego Artysty, za każdym razem odkrywam Go na nowo ❤️❤️❤️
Koncert kameralny, w bardzo miłej atmosferze i w pięknym wnętrzu.
Koncert był wyjątkowy, bardzo emocjonalny a to za sprawą nietypowego wokalisty. Świetny kontakt z publicznością
Andrzej Piazeczny jak zawsze rewelacja. Natomiast miejsce porazka.Slaba widocznosc, ludzie zaslaniali sobie nawzajem.
Super koncert, Pan Andrzej stworzony do tego by być na scenie ;) szkoda tylko że po koncercie nie można było otrzymać autografu.
Koncert przyjemny , ogólnie polecam, jednak z małym zastrzeżeniem zdecydowanie za duzo wywodów miedzy utworami , czasami czułam sie jak bym zakupiła bilet na kabaret a nie na koncert .
Wspaniały, ciepły koncert. "Piasek" swoją poetycką umiejętnością komunikowania się z publicznością stworzył niesamowitą atmosferę.
Było świetnie jak zwykle 😀
Koncert zaliczam do udanych , minus dla akustyka nie podołał zadaniu
Jak już ktoś napisał. Artysta sam siebie broni - talent, elokwencja, wysoka kultura. Na takie koncerty chce się chodzić. Było i coś starego i coś nowego i coś skradzionego. Czuję jednak mały niedosyt.....
Cudowny koncert, piękne aranżacje, pogaduszki Artysty i urocza pomyłeczka w tekście. Każdy koncert to nowe zauroczenie tak Artystą jak i jego kontaktem z publicznością!!
Andrzej jak zawsze rewelacja, koncert super....czekam na kolejne
Prawdziwa uczta dla duszy :) Cudny koncert. Andrzej śpiewał pięknie, czarował publiczność anegdotami, lekko momentami nostalgicznie bez zadęcia . muzycy z pierwszej ligi. Gorąco polecam.
Fantastyczny koncert , idealne zestawienie cudownego głosu, dźwięku i sali z charakterystycznym półmrokiem i dymem w powietrzu . Cudownie
Było cudownie, niepowtarzalny klimat i atmosfera.
Wspaniały koncert , energetyczny. I jak nigdy nie przepadałam za piosenką Budzikom Śmierć wykonanie akustyczne na nowo pozwoliło mi ją odkryć :)
Piasek na żywo jest jeszcze lepszy niż w TV. Chyba najlepszy z kameralnych na jakim byliśmy
Koncert bardzo klimatyczny. Pan Andrzej nawiązał świetnie relacje z publicznością.
Super koncert, oby takich więcej!
Koncert udany. Szkoda że nie można było dostać autografu ani zrobić sobie zdjęcia
Bardzo dobry koncert. Artysta z rewelacyjnym kontaktem z publiką. O Artyście nie trzeba pisać, broni się sam. Kilka słów o zespole - rewelacyjni muzycy z pasją grania. Strona techniczna koncertu super
Fenomenalny artysta i genialny koncert.
Koncert wspaniały! Andrzej Piaseczny jest profesjonalistą i wielkim artystą. Jego talent, poczucie humoru, wrażliwość i szacunek do drugiego człowieka tworzą niezwykłą atmosferę oraz niezapomniane wrażenia.
super koncert ,wyjątkowa atmosfera i super zabawa
cudowny magiczny koncert-zresztą jak zawsze
Świetna dawka nie tylko wspaniałej muzyki, ale także poczucia humoru Artysty. Czekam z niecierpliwością, na kolejny koncert, tym razem z nowej trasy O mnie, o Tobie, o Nas".
Bardzo sympatycznie.
Wszystkie koncerty Andrzeja Piasecznego sa wspaniale
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane