koncert

Andrzej Piaseczny

koncert

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Bilety na koncert

Andrzej Piaseczny - Rzeszów | Kupuj Bilety Online

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Jeden z lepszych koncertów, na którym miałam przyjemność być!
Koncert piękny ale za krótki
Nie był to mój pierwszy i zapewne nie ostatni koncert Piaska. I oczywiście jak zwykle przepięknie, choć zabrakło porwania publiczności do tańca - jednak jest to zrozumiałe z uwagi na panującą epidemię. Jeszcze raz brawa dla organizatorów za sprawną organizację. Do zobaczenia na kolejnym koncercie!
Pierwsza klasa !! Niesamowite emocje :)
Koncert spełnił nasze oczekiwania. Miejsce również wyjątkowe. Jedyne co troszkę mogło by być inaczej to żeby parking był wliczony w cenę biletu.
Jak zwykle super
Fantastyczny koncert, świetne miejsce koncertowe
Fantastyczne, nietuzinkowo i ponadprzeciętnie. Dobrze wydane pieniądze 😉
Anna K. 22.09.2020 21:06
Koncert pana Andrzeja, jak zwykle, wspaniały, głos, dykcja, poczucie humoru - na najwyższym poziomie! Natomiast mam ogromny żal do organizatorów (Dom Kultury) z tego względu, że kupiłam bilety w pierwszym rzędzie, za niemałe pieniądze, a dostałam miejsca na dostawce, czytaj - dostawione stołki na przejściu. Nie dość, że widok z tego miejsca był raczej ubogi, to jeszcze komfort siedzenia nieporównywalny z fotelami! Proszę mi tylko nie tłumaczyć, że to przez pandemię!
jol_ka11 22.09.2020 15:22
Koncert wart polecenia... Wspaniała atmosfera
Witam.Koncert Piaska bardzo nam się podobał.Po godzinie Piasek żegna się z nami i tu doznałam rozczarowania,godzina to trochę mało.Publiczność jednak długimi brawami wywołała Piaska na scenę i dzięki temu,że wyszedł ponownie do Nas i zaśpiewał dwa super kawałki koncert uważam z rewelacyjny.Czekaliśmy od marca na ten koncert i byłabym mocno zawiedziona gdyby po długim bisie jednak Piasek już się nie pojawił.Akustyka rewelacja,Piasek super gość,cudowny głos,muzyka ekstra.
Mega występ! Czarujący klimat :)
Choć w ciężkich i trudnych czasach przyszło nam żyć, to koncert był cudowny. Andrzej jak zawsze z klasą i perfekcyjnym poczuciem humoru.
Warto było czekać na cudowny koncert !!! Atmosfera koncertu wspaniała , poproszę o więcej takich koncertów !!!
Super koncert jak zawsze Andrzeja miód dla duszy !!
Teresa 19.09.2020 10:50
Koncert Andrzeja Piaseczngo zawsze świetny.
Bardzo udany koncert, fajne aranżacje starych przebojów i nowe piosenki, dobre nagłośnienie, oświetlenie, wszystko było super, polecam.
Karolina 18.09.2020 13:35
W porównaniu do innych koncertów Andrzeja znacznie skrócony. Sam występ oczywiście bez zastrzeżeń. BOSKI!!!!!
Piękny koncert!
Kasia 18.09.2020 12:23
Cudowny koncert, świetny klimat. Dodatkowo zapewnione bezpieczeństwo uczestników.
Gosia 18.09.2020 11:59
Bardzo piękny koncert, Artysta na najwyższym poziomie, było bezpiecznie, przyjemnie, najlepiej
Małgorzata 18.09.2020 11:31
Świetny koncert. Andrzej Piaseczny nigdy nie zawodzi. Czekałam , trzymając bilet kilka długich miesięcy. Polecam każdemu, szczególnie kameralnie. Mała sala i Artysta. Mozna posmiać się, potańczyć i przytulić. Jest wszystko, na pewno będę na koncercie jeszcze
Niezawodny Andrzej Piaseczny!
Cudowny ,kolejny koncert Andrzeja! Z niewielkim niedosytem, ale ciągle chce się być więcej i więcej! Duża dawka humoru, wspaniałe utwory, polecam ❤
Zgaga 18.09.2020 10:23
Witam. Bawiłam się świetnie, ale koncert był niestety za krótki :( Mam niedosyt, słyszałam, że koncert następnej tury, na godz. 20.15 był dłuższy. Świetny artysta , inteligentne przerywniki miedzy piosenkami, ale nie skracajcie proszę koncertów, jeżeli są na tury, my słuchacze na tym tracimy. Odejmuję jedną gwiazdkę za czas trwania koncertu.
Świetny koncert, cudowna atmosfera :-) Jedyny minus - stanowczo za krótko ;-)
Kasia 18.09.2020 09:52
Było fantastycznie. Występ na bardzo wysokim poziomie. Wieczór bardzo udany:))))
Marzena 18.09.2020 09:27
Cudowny koncert! Andrzej Piaseczny - jak zawsze - w najlepszej formie! Uczta dla zmysłów!
Izucha 18.09.2020 09:20
Koncert super tylko za krótko za te pieniadze
Piękne wrażenia akustyczne i wizualne, wspaniała praca całego zespołu, którą widać na scenie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane