koncert Andrzej Piaseczny

Piaseczny The Best

koncert Andrzej Piaseczny

Piaseczny The Best

Piaseczny The Best - Bilety na koncert

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Piaseczny The Best

Jeden z lepszych koncertów, na którym miałam przyjemność być!
Nie był to mój pierwszy i zapewne nie ostatni koncert Piaska. I oczywiście jak zwykle przepięknie, choć zabrakło porwania publiczności do tańca - jednak jest to zrozumiałe z uwagi na panującą epidemię. Jeszcze raz brawa dla organizatorów za sprawną organizację. Do zobaczenia na kolejnym koncercie!
Pierwsza klasa !! Niesamowite emocje :)
Koncert spełnił nasze oczekiwania. Miejsce również wyjątkowe. Jedyne co troszkę mogło by być inaczej to żeby parking był wliczony w cenę biletu.
Jak zwykle super
Fantastyczny koncert, świetne miejsce koncertowe
Ok super
Piękny koncert po prostu Piaseczny The best
Świetna atmosfera i muzyczna uczta 😀 Publiczność mogłaby się bardziej aktywnie włączyć w ten koncert, trochę pląsôw 😀
KONCERT na którym trzeba być, chcąc urozmaicić sobie popołudnie i wieczor!Przesympatyczny pan Andrzej z dużą dozą poczucia humoru i ciekawymi dykteryjkami. Dziękujemy . za bisy i za to, ,ze dłuzej mogliśmy posłuchać .swietnych piosenek .Cudownych Swiąt dla pAndrzeja od Bydgoszczan
EWA I SLAWEK 17.12.2019 00:54
Sam koncert super. Piasek jest najlepszy. Ale organizacja do kitu. Bilety były zdublowane i porazrzucali nas po sali gdzie było coś wolnego. W sumie dobrze ze nie musieliśmy siedzieć komuś obcemu na kolanach.
Cudowny koncert! Pan Andrzej przesympatyczny, ciepły, z ogromnym poczuciem humoru, doskonały kontakt z publicznością. Jeśli jeszcze będę miała okazję na pewno pójdę.
Bilety zakupione bez problemu. Koncert Piaska JAK ZWYKLE cudo!!! Mamy autograf na winylu!!. Dziękujemy:)
Najwspanialszy koncert. Czekam już na następny. Wszyscy bawili się super.

Polecane z kategorii koncert