koncert Anita Lipnicka

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

koncert Anita Lipnicka

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie - Bilety na koncert

Anita Lipnicka Intymnie - 25 lat na scenie - Wrocław Synagoga Pod Białym Bocianem | Kupuj Bilety Online

Anita Lipnicka

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów zachwyca nas na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.
Anita Lipnicka o jubileuszowej trasie koncertowej Intymnie

Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu, by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to, co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy „Intymnie”...

A.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje

Było genialnie. Wspaniała Anita Lipnicka, świetny zespół, boska scenografia. Polecam.
Ze względu na koronowirusa nie byłem na imprezie.
Jesteśmy pełni uznania i podziękowania . Wspaniały koncert atmosfera. Dziękujemy Pani Anito magiczny wieczór. Życzymy sukcesów w życiu codziennym a także w świecie piosenki a przyroda daje Pani dużo pomysłów. Zapraszam do Raszyna Falent nad stawy a także do Walendowa nad rzekę Utratę. W świat przyrody i śpiewu ptaków a także kaczek i łabędzi
Koncert cudowny, piosenki znane w nowych aranżacjach brzmiały niesamowicie. Anita Lipnicka jak zwykle cudowna.
Wspaniała wokalistka, cudowny koncert polecam
Cudowne przezycie! Nastrojowe, liryczne utwory w pięknych, często nowych aranżacjach dostarczyły mi licznych wzruszeń. Każdy utwór poprzedzony krótkim wprowadzeniem pani Anity, pokazującym jej humor, dystans do siebie i dużą wrażliwość. Dzięki za ten miły wieczór!
Było fantastycznie. To był pierwszy koncert na którym byłam. Pani Anista stworzyła cudną atmosferą. Jestem mile zaskoczona jej poczuciem humoru. Piękna scenografia i oświetlenie. I cudowny zespół. Bez zespołu nie byłoby tak pięknie!

Polecane