koncert

Another Pink Floyd - The Wall

koncert

Another Pink Floyd - The Wall

Another Pink Floyd - The Wall - Bilety na koncert

Zespół Another Pink Floyd z Krakowa to grupa dziewięciu muzyków, którzy gromadzą na swoich koncertach setki, a nawet tysiące widzów. Występowali na największych scenach w Polsce i każda z nich była wypełniona po brzegi. Ich występy to nie tylko muzyka, ale również wizualizacje i oprawa świetlna, za które odpowiada sztab techników. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na koncert, czeka widowisko bardzo przypominające typowe koncerty Pink Floyd. Klimat, emocje i muzyka na żywo gwarantowane. Tylko czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w „The Wall” jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Przekonamy się już wkrótce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Another Pink Floyd - The Wall

Koncert przygotowany bardzo dobrze
Świetne widowiska, super wykonanie. Gdyby jeszcze nie sprzedano biletów 2x na te same miejsca... Na szczęście było gdzie usiąść.
Święty występ profesjonalni muzycy, oraz fajny chórek
Było fantastycznie. Nie spodziewałem się takiego profesjonalizmu
Fajna energia, znakomity gitarzysta i bębniarz i gościnnie saksofonista. Koncert okraszony dodatkowo kawałkami z innych płyt Pink Floyd a zakończony klasycznym Brain damage/Eclipse. Waaaarto było czekać :))
Koncert był wspaniały. Muzyka ❤❤, ale co innego mogę napisać jak jestem zakochana w nich 😃 Jedyny mały problem to z miejscami. Nasze miejsca były sprzedane również innym osobom. Dobrze, że nie wszyscy dotarli to zajęliśmy inne wolne 😊🙃
Rewelacyjny występ. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wokalista NORMAN POWER - nazwisko mówi wszystko ;) o energii tego człowieka. Rewelacja. Utwory "Money", "Comfortably Numb", "High Hopes" i pozostałe... szczęka opada. Na prawdę genialnie. No i ogólnie miał być show pod tytułem "The Wall" a tu dodatkowo tyyyyleee dobrego ;)
Jesteśmy zachwyceni koncertem! Super występ na najwyższym poziomie! Świetna prezentacja, doskonała muzyka, perfekcyjne wykonanie i oprawa całego wydarzenia. Bawiliśmy się świetnie. Brawo!👏👏👏Dziękujemy wykonawcom i organizatorom całego przedsięwzięcia...... BYŁO WARTO!👍
Występ super.
Koncert rewelacyjny ☺️. Oby więcej takich spotkań
Świetny koncert, atmosfera na widowni niesamowita. Ludzie przyszli posłuchać dobrej muzyki i dostali prawdziwą ucztę dla zmysłów. Czekamy na kolejny koncert w przyszłym roku.
Super, pełen energii, extra efekty i wspaniałe gitary.
Koncert super. Warto było przyjechać. Razem z żoną z przyjemnością wysłuchaliśmy twórczości PF. Zespół-wysoka kultura muzyczna. Cena biletu bardzo przystępna. Na pewno jeszcze pojawimy się na koncercie Another ...

Polecane z kategorii koncert