koncert

Another Pink Floyd - The Wall

koncert

Another Pink Floyd - The Wall

Another Pink Floyd - The Wall - Bilety na koncert

Another Pink Floyd - The Wall - Mława Miejski Dom Kultury - kino Kosmos | Kupuj Bilety Online

Zespół Another Pink Floyd z Krakowa to grupa dziewięciu muzyków, którzy gromadzą na swoich koncertach setki, a nawet tysiące widzów. Występowali na największych scenach w Polsce i każda z nich była wypełniona po brzegi. Ich występy to nie tylko muzyka, ale również wizualizacje i oprawa świetlna, za które odpowiada sztab techników. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na koncert, czeka widowisko bardzo przypominające typowe koncerty Pink Floyd. Klimat, emocje i muzyka na żywo gwarantowane. Tylko czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w „The Wall” jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Przekonamy się już wkrótce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Występ super.
Koncert rewelacyjny ☺️. Oby więcej takich spotkań
Świetny koncert, atmosfera na widowni niesamowita. Ludzie przyszli posłuchać dobrej muzyki i dostali prawdziwą ucztę dla zmysłów. Czekamy na kolejny koncert w przyszłym roku.
Super, pełen energii, extra efekty i wspaniałe gitary.
Koncert super. Warto było przyjechać. Razem z żoną z przyjemnością wysłuchaliśmy twórczości PF. Zespół-wysoka kultura muzyczna. Cena biletu bardzo przystępna. Na pewno jeszcze pojawimy się na koncercie Another ...

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN