koncert
Another Pink Floyd

koncert

Another Pink Floyd

Another Pink Floyd - Bilety na koncert

Another Pink Floyd - Mława Miejski Dom Kultury - kino Kosmos | Kupuj Bilety Online

W niedzielę, 17 listopada 2019 r., na zakończenie siedemnastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA wystąpi zespół, który od jedenastu lat z powodzeniem gra utwory kultowej grupy rockowej Pink Floyd. W czterdziestą rocznicę wydania albumu „The Wall” muzycy zaprezentują kompozycje właśnie z tej, najbardziej psychodelicznej płyty spośród całej dyskografii zespołu, która do dziś stanowi inspirację dla wielu współczesnych wykonawców.

Zespół Another Pink Floyd z Krakowa to grupa dziewięciu muzyków, którzy gromadzą na swoich koncertach setki, a nawet tysiące widzów. Występowali na największych scenach w Polsce i każda z nich była wypełniona po brzegi. Ich występy to nie tylko muzyka, ale również wizualizacje i oprawa świetlna, za które odpowiada sztab techników. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na koncert, czeka widowisko bardzo przypominające typowe koncerty Pink Floyd. Klimat, emocje i muzyka na żywo gwarantowane. Tylko czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w „The Wall” jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Przekonamy się już wkrótce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Występ super.
Koncert rewelacyjny ☺️. Oby więcej takich spotkań
Świetny koncert, atmosfera na widowni niesamowita. Ludzie przyszli posłuchać dobrej muzyki i dostali prawdziwą ucztę dla zmysłów. Czekamy na kolejny koncert w przyszłym roku.
Super, pełen energii, extra efekty i wspaniałe gitary.
Koncert super. Warto było przyjechać. Razem z żoną z przyjemnością wysłuchaliśmy twórczości PF. Zespół-wysoka kultura muzyczna. Cena biletu bardzo przystępna. Na pewno jeszcze pojawimy się na koncercie Another ...

Polecane

Mława inne wydarzenia