koncert

Artur Barciś Show

koncert

Artur Barciś Show

Artur Barciś Show - Bilety na koncert

Artur Barciś Show

Zapraszamy na pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i lubianym aktorem.
„ABS – czyli Artur Barciś Show ".
Artur Barciś w lekki i zabawny sposób odsłoni realia aktorskiego życia. W anegdotach
o kulisach pracy na scenie teatralnej i planie filmowym opowie o tremie, dykcji, różnego rodzaju "sypkach", czyli aktorskich wpadkach. Dowiemy się, jakie dowcipy aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami. "Artur Barciś Show" to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.
Wystąpią:

Artur Barciś
Marek Zalewski – fortepian
Mariusz Ambrożuk - akordeon

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Artur Barciś Show

Występ warty obejrzenia - pomijając fakt uczestnictwa ze względu na sympatię dla Artura Barcisia, to również walory artystyczne występu na najwyższym poziomie. Świetny głos i charyzma Pana Artura powalają! Polecam w 100%.
Super Show, każdemu polecam
Wspaniały wieczór! Znam filmową twórczosć p. Barcisia, wspominał o niej wczoraj; zabrakło mi choćby wzmianki o rolach w pięknych filmach Andrzeja Barańskiego -"Dwa księżyce" mogę oglądać jeszcze nie jeden raz. Nie wiedziałam,że tak pięknie spiewa. Mocny głos i ta aktorska interpretacja .... Mądry, skromny aktor. Cieszę się, że byłam wczoraj w NCK.
Pan Artur Barciś jest dla mnie niesamowitym aktorem. Człowiek orkiestra. Strzela słowami jak z karabinu, przy czym słowa te nie ranią, a niesamowicie zaskakują lekkością i zwinnością wymowy. Cudowny głos, niesamowite teksty. Brawo!
Cudowne 120 minut - piosenki, anegdoty, chwile refleksji. Bardzo miły człowiek!
było super, Artur Barciś w formie i klasa aktor!

Polecane z kategorii koncert