koncert

Janek Traczyk | Koncert

koncert

Janek Traczyk | Koncert

Janek Traczyk | Koncert - Bilety na koncert

Jana Traczyka – którego usłyszymy w Sali Wielkiej Dworu Artusa w ramach Artus Festival – publiczność zna świetnie z występów na scenie Teatru Roma czy Studio Buffo oraz muzycznych programów rozrywkowych.

Po kilku latach przygotowań i kompletowania materiałów w listopadzie 2020 roku do słuchaczy trafił także jego debiutancki materiał (Nadal jestem). Płyta składa się z autorskich kompozycji, opowiadających o różnych odcieniach miłości, męskiej wrażliwości i emocjach.

W sierpniowy wieczór usłyszymy debiutanckie utwory, będące znakiem wielkich zmian w życiu zawodowym i prywatnym Artysty. Wspólnie z producentem wydawnictwa – Markiem Dziedzicem – stworzyli płytę kompletną, na której głęboki, kojący głos Traczyka jest idealnie zbalansowany z dźwiękami pianina.

Janek Traczyk to wokalista i kompozytor. W latach 2011–2017 śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu Metro. Od 2016 roku do 2019 roku występował w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni jako Gringoire – jedna z głównych postaci musicalu Notre Dame de Paris. W Warszawskim Teatrze Roma wcielał się w główne role w musicalach Piloci oraz Aida. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (Piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga.

Bilety: I pula - 45 zł, II pula - 55 zł, III pula - 65 zł | Liczba biletów na każdą pulę ograniczona

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Janek Traczyk | Koncert

Było fantastycznie
Nastrojowo, klimatycznie. Można było się i pośmiać i rozmarzyć. Polecam!!!
Wspaniały koncert w cudownej atmosferze! Wszystko profesjonalnie sporządzone i bez stresu. Rewelacyjny wieczór!
Koncert był magiczny. Ogromny talent, piękny głos, gra na fortepianie i wrażliwość Janka Traczyka dostarczają wiele emocji i wrażeń.
Piękny koncert. Polecam.
Piękne i niezapomniane wrażenia❤️ Polecam!
Wspaniały koncert, cudowna atmosfera. Artysta bardzo profesjonalny i komunikatywny, dostępny dla widowni po koncercie, bardzo pozytywny i energetyczny człowiek. Serdecznie polecam koncerty Pana Janka Traczyka.
Świetny koncert. Niezapomniane wrażenia!
Bardzo nastrojowy koncert w przepięknym miejscu. Świetny kontakt z publicznością Janka. Polecam 😉

Polecane z kategorii koncert