koncert

Mela Koteluk Akustycznie | Koncert

koncert

Mela Koteluk Akustycznie | Koncert

Mela Koteluk Akustycznie | Koncert - Bilety na koncert

W czasie Artus Festival nie może także zbraknąć wyjątkowych kobiet. Kolejną gwiazdą, która wystąpi w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego jest Mela Koteluk – magiczna i eteryczna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, laureatka Fryderyków w kategoriach Debiut roku, Artystka roku, Album roku – pop alternatywny oraz wielu prestiżowych nagród. Artystka zaprezentuje się w akustycznej odsłonie, na koncercie usłyszymy jej najbardziej rozpoznawalne utwory.

Popularność i rozpoznawalność wśród szerokiej grupy odbiorców zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu Spadochron, dzięki któremu publiczność poznała (i pokochała) jej delikatność sceniczną, melodyjność jej piosenek, głębię tekstów, a także umiejętność zamieniania słów w zaklęcia pełne magii. Jej piosenka Melodia ulotna towarzyszyła niejednemu romantycznemu spotkaniu, imprezie z przyjaciółmi czy samotnemu wieczorowi spędzonemu na chilloucie. Drugi album Migracje ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki Migawka, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019.

Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych. Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 roku to album Astronomia poety. Baczyński powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik.

Bilety: I pula - 50 zł, II pula - 60 zł, III pula - 70 zł | Liczba biletów na każdą pulę ograniczona

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Mela Koteluk Akustycznie | Koncert

Świetny koncert
Cudowny koncert Meli Koteluk w pięknym otoczeniu amfiteatru Muzeum Etnograficznego.
Było to pierwsze moje spotkanie z Melą i Tomaszem od prawie dwóch lat, koncert był wspaniały, wiele świetnych utworów wykonał ten wspaniały duet Akustycznie, a na pewno zostanie ten występ w mojej pamięci jeszcze z jednego powodu, że podczas koncertu nie padało, choć prawie cały piątkowy dzień padał deszcz i był pochmurny, to cały koncert co za tym idzie - wieczór, był wyśmienity.
genialny występ
Świetny !!!
Fantastyczny klimat. Piękny wieczór
Wspaniały wieczór! Mela niezwykła, z pięknym głosem i gra Serka. Czekam na benefis.

Polecane z kategorii koncert