koncert

Baranovski

koncert

Baranovski

Baranovski - Bilety na koncert

Baranovski, czyli młody wokalista, muzyk i songwriter. Występował m.in. z grupą XXANAXX, a na początku 2018 roku zaczął pisać własną, solową historię. Chwilę później miał już na swoim koncie pierwsze sukcesy – cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku i koncerty na najbardziej prestiżowych scenach w całej Polsce.
Jego single „Dym”, „Luźno” i „Czułe miejsce” pokryły się złotem, a sam Baranovski zdobywał pierwsze miejsca na listach najczęściej granych piosenek w polskim radiu. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przeboje odniósł opublikowany latem 2019 roku singiel „Czułe miejsce”.
W październiku 2019 roku premierę miała długo oczekiwana debiutancka płyta Baranovskiego, zatytułowana „Zbiór”. To w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat.
W czerwcu 2021 roku Baranovski wypuścił nowy singiel – „Tęskno mi do gwiazd”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje i opinie: Baranovski

Świetny koncert. Baranowski jak i towarzyszący mu muzycy pokazali pełen profesjonalizm. Super zabawa i ekstra atmosfera. Oby jak najwięcej artystów tego pokroju odwiedzało Bielsko.
Świetny artysta, i fajny człowiek. Cały zespół robi wrażenie! Nawet kiepskie nagłośnienie nie zepsuło efektu.
Super koncert, super energia. Wojciech Baranowski na żywo jest autentyczny i słucha się bardzo dobrze. Dla mnie bomba, gorąco polecam!
Świetny koncert,fantastyczna energia zespołu!Było wspaniale!
Każdemu polecam koncerty Baranovski, było naprawdę ekstra, super brzmi na żywo i tworzy niesamowity klimat. Na pewno jeszcze się wybiorę.
Bardzo fajny kameralny koncert. Dawno na takim nie byłam. Super.
Kameralnie, muzycznie, klimatycznie, jednocześnie z powerem... cudownie!
Rewelacja!! Wspaniały występ, wspaniała muzyka, wspaniała atmosfera, kocham Baranovskiego :)
SZTOSSSSS!!!
Koncert świetny! Mimo małej publiczności artyści angażowali się w występ na maxa. Do małej poprawki nagłośnienie - było za głośno na tak małą salę, przez co głos był nieco niewyraźny.
super kameralny koncert
Super Było
Świetny kontakt z publicznością
Super. Super. Super
Super impreza! Godny polecenia artysta!
Super!!!!!
Re we la cja!!!!! Super kameralnie z wielkim zaangażowaniem zespołu mimo skromnej ilości słuchaczy. Kontakt z publicznością szczery i naturalny. Jesteśmy zachwyceni.
Zespół na żywo brzmi świetnie. Na takie koncerty warto się wybrać. Pozytywna energia.
Bartłomiej 25.09.2021 08:35
Koncert bardzo klimatyczny, jesteśmy zachwyceni.
Kameralny, intymny koncert w świetnej cenie, z artystą który porwał do zabawy całą salę :)
Super koncert, wspaniały kontakt z publicznością. Naprawdę dobra zabawa!
Bardzo fajne wydarzenie. Świetna muzyka. Niestety dźwiękowieć nie dobrze zarządzał sceną. Dźwięk przestrojony. Sala bardzo fajna i jej możliwości też.
Super koncert i atmosfera. Miałam ciary :)
Rewelacja. Najbardziej podobał mi sie Staszek. Pozdro dla całego teamu. Poprostu rewelacja.. nie spodziewałam się,że to będzie najlepszy koncert na którym byłam. Pozdrawiam
Koncert był super, ale na sali było za zimno.

Polecane z kategorii koncert