koncert

Baranovski

koncert

Baranovski

Baranovski - Bilety na koncert

Baranovski, czyli młody wokalista, muzyk i songwriter. Występował m.in. z grupą XXANAXX, a na początku 2018 roku zaczął pisać własną, solową historię. Chwilę później miał już na swoim koncie pierwsze sukcesy – cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku i koncerty na najbardziej prestiżowych scenach w całej Polsce.
Jego single „Dym”, „Luźno” i „Czułe miejsce” pokryły się złotem, a sam Baranovski zdobywał pierwsze miejsca na listach najczęściej granych piosenek w polskim radiu. Jeszcze większy sukces niż poprzednie przeboje odniósł opublikowany latem 2019 roku singiel „Czułe miejsce”.
W październiku 2019 roku premierę miała długo oczekiwana debiutancka płyta Baranovskiego, zatytułowana „Zbiór”. To w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat.
W czerwcu 2021 roku Baranovski wypuścił nowy singiel – „Tęskno mi do gwiazd”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

03.10.2021, 19:00 Fabryka Lloyda
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje Baranovski

Kameralny, intymny koncert w świetnej cenie, z artystą który porwał do zabawy całą salę :)
Super koncert, wspaniały kontakt z publicznością. Naprawdę dobra zabawa!
Bardzo fajne wydarzenie. Świetna muzyka. Niestety dźwiękowieć nie dobrze zarządzał sceną. Dźwięk przestrojony. Sala bardzo fajna i jej możliwości też.
Super koncert i atmosfera. Miałam ciary :)
Rewelacja. Najbardziej podobał mi sie Staszek. Pozdro dla całego teamu. Poprostu rewelacja.. nie spodziewałam się,że to będzie najlepszy koncert na którym byłam. Pozdrawiam
Koncert był super, ale na sali było za zimno.

Polecane z kategorii koncert