Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Bluesowa Wigilia Sześcianowców

koncert

Bluesowa Wigilia Sześcianowców

Bluesowa Wigilia Sześcianowców - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Sześcian Pub i Białostockie Stowarzyszenie Miłośników Bluesa z największą przyjemnością zapraszają na najbardziej bluesową Wigilię naszych kochanych Sześcianowców oraz wszystkich naszych sympatyków.
Jak zawsze przynosimy na wspólny stół coś co lubicie najbardziej, coś co kojarzy Wam się ze świętami, np. tatar kto co lubi.
Imprezę uświetni koncert Via Gra Blues Elektric Band.
Zespół powstał w 2020 roku z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i leadera grupy Marka Michalskiego i początkowo miał być rozwinięciem akustycznego duetu Marka. Szybko okazało się, że grupa ma pomysł na indywidualne brzmienie, nawiązujące do korzeni elektrycznego bluesa i pochodnych od niego gatunków muzycznych. Piosenki leadera grupy początkowo przygotowane do realizacji przez akustyczny skład, nabrały nowego wymiaru i barwy. Zespół konsekwentnie idzie swoją drogą, m.in. wydając w zeszłym roku debiutancką płytę nagraną na tzw. "setkę" w studio Sławka Pieca. Obecnie pracuje nad materiałem na drugi krążek, który planowo ma zostać wydany w przyszłym roku. Od jesieni 2022 roku skład został wzbogacony przez Hammondzistę Piotra Krokowskiego, który swoim brzmieniem dodaje zespołowi jeszcze większego pazura.
Skład zespołu:
Marek Michalski - śpiew, gitara,
Marek Gałązka - gitara,
Piotr Kirjak - harmonijka,
Jacek Skrzydlak - perkusja,
Przemek Cygański - gitara basowa,
Piotr Krokowski - organy hammonda.
Zespół, pomimo dwuznacznej brzmiącej nazwy oraz dojrzałości jego członków ku zaskoczeniu nie wymaga ciągłej podaży wspomagaczy i potrafi zaskoczyć słuchaczy wigorem i dynamiką podczas koncertów. Jednak by się o tym przekonać koniecznie trzeba wybrać się na ich koncert."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Białystok

Brak wydarzeń w: Białystok

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Bluesowa Wigilia Sześcianowców

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert