Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Bracia Figo Fagot

Bracia Figo Fagot - Festiwal na bogatości

koncert Bracia Figo Fagot

Bracia Figo Fagot - Festiwal na bogatości

Bracia Figo Fagot - Festiwal na bogatości - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bracia Figo Fagot, Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”!

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”, który tak jak od 10 lat zagra na początku października, a dokładnie już 7 października 2023 odbędzie się w Klubie Progresja. Niekwestionowani królowie pastiszu jak co roku rozkołyszą warszawską publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco-chłosty oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii! Bilety dostępne w sprzedaży.

Zespół Bracia Figo Fagotzostał założony we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz "Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca" czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego.

Cjalis to postać znana z serialu “Blok Ekipa”, za którą stoi Bartosz Walaszek – muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. W tym wcieleniu artysta wykonuje utwory utrzymane w klimacie elektro punk. Ma na swoim koncie takie hity jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu "Blok Ekipa". Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube. Przykładem może być m.in. teledysk do utworu "Autodancing" (2,9 mln wyświetleń), "Melanż u Dzikiego" (3,3 mln wyświetleń), "Królowa Dzielni" (5,2 mln wyświetleń) czy "Ciuralla" (8,7 mln wyświetleń).

Figo i Samogony to Piotr Połać z zespołem, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana "Figo" Barłosia, w którego postać wcielał się w zespole Bracia Figo Fagot Piotr Połać. Występ będzie romantyczną odsłoną szalonego disco-elektro, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko.

W roli supportu wystąpi Hiroszyma - współtwórca warszawskiego fan club zespołu Depeche Mode „Back To Violator”.
Afterparty: Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode

Godziny:
19:00 - wejście,
21:00 - koncert

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Bracia Figo Fagot - Festiwal na bogatości


Jak działają recenzje?
Kapitalnie 😍
AlanoItaliano 08.10.2023 15:09
Bracia Figo Fagot - Festiwal na bogatości
Warszawa, 07.10.2023
Progresja Music Zone

Polecane z kategorii koncert