koncert
Budyń Julka Tuwima

koncert

Budyń Julka Tuwima

Budyń Julka Tuwima - Bilety na koncert

Budyń Julka Tuwima - Wołomin Miejski Dom Kultury | Kupuj Bilety Online

Z okazji zakończenia lata, Miejski Dom Kultury w Wołominie razem z Teatrem Huta zapraszają na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się  już 22 września (niedziela) o godzinie 13:00.
 
Będzie to koncert pt. " Budyń Julka Tuwima", na którego repertuar składają się inteligentne i żywiołowe utwory, w których współczesne parafrazy wierszy Juliana Tuwima łączą się z rock’n’rollową energią. Koncert jest doskonałą zabawą dla całej rodziny oraz atrakcyjnym spotkaniem z lekturą szkolną.
 
Julian Tuwim jak nikt rozumiał zachowania dzieci, ich ruchliwą naturę i optymizm. Piosenki skomponowane przez Jacka "Budynia" Szymkiewicza to energiczna muzyka idealna do zabawy pośród różnorodności barw i pogodnych nastrojów poezji, która uczy zrozumienia, szacunku i sympatii do innych.
 
Tytułowy Budyń to nie tylko pseudonim kompozytora piosenek, ale również kwintesencja brzmienia, uformowanego z różnorodnych muzycznych przyjaźni, które tworzą: Jacek Szymkiewicz, Czesław Mozil, Joanna Zawłocka, Aleksander Orłowski, Julia Kępisty, Maria Kępisty, Piotr „Bajzel” Piasecki, Wojciech Sobura."
Koncertowi towarzyszą malowane światłem projekcje multimedialne wykonywane na żywo przez KOLOR KOLEKTYW (do obejrzenia pod poniższymi linkami):
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=QLYaZL71JDs
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi, gwarantując niezwykłe doznania oraz wspólną zabawę pod sceną.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wołomin

Recenzje

Brak recenzji

Polecane

Wołomin inne wydarzenia